'הודעה לתקשורת' מאת שירן פרץ.הוצאה עצמית. כתבה: רונית קיטאי. צילום כריכת הספר: מוטי דביר

'הסנדלר הולך יחצ', זוהי הברקה אישית של אשת התקשורת, שירן פרץ (38) תושבת יבנה שלמדה באולפנה בטבריה וקשה להאמין שרק חמש שנים היא יח'צנית בשל הפריצה הענקית שעשתה. בימים אלה היא משיקה את ספר הביכורים שלה, 'הודעה לתקשורת', המכסה את תחום עיסוקה ופרנסתה

פורסם ב: 17/01/2023 22:31

'הודעה לתקשורת' מאת שירן פרץ. הסודות של עולם יחסי הציבור. הוצאה עצמית
שירן עומדת בפרץ ומשתפת את קוראיה כיצד לעשות יחסי ציבור בעצמם ואתם תוהים אם היא לא הורסת את פרנסתה בכך. לאחר שעברה מהתחום הפוליטי והחליטה שהיא מעדיפה ליח'צן פוליטיקאים מאשר להיות פוליטיקאית בעצמה,
היא ביצעה את הבלתי אפשרי ותוך תקופה קצרה הקימה קהילות גדולות לאנשי התקשורת בישראל וכבר הספיקה לייצג את השמות הגדולים בארץ.

לדבריה : 'הספר שלי עוסק במידע הנחוץ לכל בעל עסק שרוצה לגדול ולהתרחב ולאפשר לכל אחד לנסות לעשות יחסי ציבור ללא עזרת יחצ'ן וזאת החל ממושגי יסוד בסיסים, בניית כתבת תדמית ועד הופעתו של הלקוח בתקשורת.

אני יודעת שאנחנו בתקופה קשה ויש הרבה בעלי עסקים שקורסים בגלל יוקר המחיה ולא כולם יכולים לאפשר לעצמם לקחת שירות יחסי ציבור, לכן החלטתי שדווקא עכשיו זה הזמן הנכון לפזר מהידע שלי והניסיון שצברתי ולתרום את חלקי למען העסקים בארץ'.

שוב אני שואלת אותך אם את לא חוששת לפגוע בכך בפרנסה של עצמך?

'כל כך הרבה שואלים אותי זאת ומרימים גבות, כולל הקולגות שלא מבינים למה אני מלמדת אנשים את התחום הזה שיכול לפגוע בפרנסה שלי וגם שלהם. לדעתם, אך דעתי אחרת. אני מאמינה כי מי שעושה טוב מקבל טוב'.

שירן פרץ בזוגיות ואם לשלושה: הראל, לביא ובניה, מקדישה את ספרה לאחד מילדיה, והסיבה לכך לדבריה היא 'אני מקדישה את הספר בראש ובראשונה ללביא כי בזכותו הגעתי לאן שהגעתי. הוא נתן לי את הכוח להיות לביאה מול אריות'.

מדוע? היא מעדיפה להשאיר את הפירוש בינתיים לעצמה ואומרת כי יבוא יום ותרחיב יותר, וכך היא מתארת זאת בספרה: 'משפחה היא לא בהכרח קשר דם. את המשפחה שלי יצרתי בכוחות עצמי. נלחמתי לבנות קן משפחתי חם ואוהב בלי שום הבדל. כל ילד עבורי הוא עולם ומלואו ונגד כל מוסכמות העולם יצרתי באהבה בית שכולם מקבלים, מכילים ולא שופטים'.

עריכת הספר: מאיה האן

צילום תמונת הכריכה: מוטי דביר

יעוץ אסטרטגי לבניית הספר: ארז כלב

87 עמודים בתוספת דפים עם תובנות מהספר שמחירו 59 ש'ח.

לקניית הספר:

https://bit.ly/3jHTRek
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דמיונות מאת גיא רזניק. הוצאת 'סער'
*   המאפיה המדהימה של פרדי 2 מאת הריט ויטהורן.מיועד...
*   'השדון שלי' מאת אלון ומיכל גבע. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים