המיסטיקאית אלה ישראלי מומחית בנומרולוגית היא גם מתקשרת וייועצת רוחנית. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

אלה ישראלי העוסקת במיסטיקה מספרת: 'את היכולות שלי גיליתי בגיל מאוד צעיר אבל לדרך עם כל האוצרות הרוחניים שספגתי מאז ילדותי, הגעתי לאחר שהבנתי שהייעוד שלי זה לעזור לאנשים'

פורסם ב: 27/06/2017 11:27

הנומרולוגית והמתקשרת אלה ישראלי. צילום :אלבום משפחתי
היא נולדה בברית המועצות לשעבר ועלתה לארץ בשנת 1976. אין לה שמץ של מבטא זר ועברית היא קראה על בוריה לאחר חצי שנת שהות כאן. היא הספיקה ללמוד כימיה ולימים הפכה למורה בתחום זה ולרכזת תלמידים מכל השכבות להם עזרה במקצועות ה'בעייתיים' כי לא כל אחד מגלה כימיה למקצוע הכימיה כידוע לכם.

את הסבא רבא שלה היא לא הכירה אך הוא היה ידוע כידען בגמרא ובתורה וכך גם סבתא רבתא שלה ממנה ספגה לא מעט. סבתה שגדלה בקרבתה היתה לדבריה 'מאוד רוחנית' וכך מילדות היא נמשכה למיסטיקה וגם ליוותה את סבא שלה לבית הכנסת והקשיבה לשיחות שקיימו אתו אנשים שרצו להתייעץ אתו בעניינים שונים. 'הקשבתי לכל וכבר כילדה בת 10 ידעתי את כל התשובות' היא נזכרת.

מה שמוזר הוא שהספרים הראשונים שקנתה בשפה העברית עם בואה לארץ היה בנושא מיסטיקה. היא קראה בשקיקה כל מה שאפשר על נושא זה והוסיפה ידע משלה. אלה ישראלי ידועה כנומרולוגית קבלית והיא גם עוסקת בתיקשור. על הסבא רבא שלה היא אומרת :'גדלתי עם היכולת למצוא את חופש הביטוי שלי ועל כך אני מודה לסבים שלי ובמיוחד לסבא רבא שאותו כאמור לא זכיתי להכיר ושמו היה יהודה.

הוא היה קורא בגמרא ומלמד וגם עוזר לאנשים לגלות את הדרך שלהם. אני הולכת בדרך אבות אבותי ואשמח מאוד לעזור לכולם כמו שבתחילת דרכי כשעסקתי בהוראת כימיה עזרתי לתלמידיי'. לפי הידע שהיא נותנת ללקוחותיה רק על ידי שמיעת תאריך לידה מלא ושמם הפרטי, היא מצליחה להדהים את כל מי שפוגש בה.

אלה ישראלי טל. 054-4523689.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...
*   האסטרולוגית ליה לואיס בתחזית על מצב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים