מעצב השיער הוותיק לאון נחמני ציין היום שנתיים למיקומו בדרך הים 4 במרכז הכרמל בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רונית קיטאי, אלבום פרטי

לאון נחמני שלמד עיצוב שיער ב'לוריאל פריז' כאשר היה רק בן 25, פתח לימים מספרה בחיפה אשר דרכה עברו שפע של מלכות יופי. הוא היה בעל בית ספר לספרות והכשיר דורות של מעצבי שיער מוכרים. היום נוהרות אליו נשות הכרמל ובתו הצעירה ימית (נחמני) שטצצינה ('בעלי ממוצא פולני') עובדת איתו במתחם ,בעסק משלה. מי הביאה לו בונביירה לרגל האירוע? רמז. זוהי אמה של זוכת תואר יופי בעבר הרחוק

פורסם ב: 18/12/2022 15:17

מעצב השיער לאון נחמני ובתו ימית שטצצינה. צילום : רונית קיטאי
יהודית כרם ,אמה של 'נערת ישראל' בעבר ולקוחה נלהבת, הביאה לליאון נחמני בונבוניירה לרגל האירוע והיא לא היתה היחידה שפינקה את מעצב השיער הידוע.

לאון נחמני העוסק בעיצוב שיער ובהארכת שיער בשיטות חדשניות אותם הוא מכנה 'הלחמות שיער' , התפרסם גם כאלוף בצבעי שיער ותוספו שיער. הוא מבצע החלקה יפנית בשיטה הכי מתקדמת בעולם וכלות מגיעות אליו לצורך קבלת תסרוקת מיוחד ליום המיוחד בחייהן.

עד לפני שנתיים המספרה שלו שכנה מתחת ל'שופרסל' במרכז הכרמל במשך למעלה מעשר שנים , זאת לאחר שעבר מרחוב חורב וקודם מרחוב הנביאים. הוא מרוצה מהמיקום הנוכחי שנוח לכולן וגם לו שכיום מתגורר במגדלי חוף הכרמל בחיפה, לשם עקר מנוה שאנן לאחר שילדיו פרחו מן הקן.

יהודית כרם שהזכרנו היא פקידת קבלה בדיור המוגן 'אלישע' המתגוררת ב'מגדלי פנורמה' במרכז הכרמל נמנית על הלקוחות הקבועות של לאון נחמני והיא מגיעה אליו לצבע ולתוספות שיער . יהודית היא אמה של 'נערת ישראל' בעבר הרחוק ד'ר ענת כרם אנג'ל, כיום ביו-כימאית הנשואה לאיש העסקים אודי אנג'ל. יהודית היא גם אמה של אפרת אלגריסי (50) העובדת בחברת הייטק אמריקאית הפועלת בחיפה עיר מגוריה. היום בדיוק חוגגת בתה של אפרת, עדי, רס'ן בקבע, את יום הולדתה ה-26 עם הוריה אפרת ויהודה אלגריסי העובד ברמב'ם ועם יתר בני המשפחה. מזל טוב גם מאתנו.

לאון נחמני הגרוש מאז 2009 לא מרגיש לבד. בשולחן לידו במספרה עובדת בתו הצעירה ימית (נחמני) שטצצינה (34) שבונה ציפורניים, עושה מניקור עם לק ג'ל, גבות ועוד. ימית גרה בטירת כרמל עם בעלה שגיא שטצצינה, בעל עסק למזון ותחנת לוטו-טוטו בעיר התחתית בחיפה, סמוך לבית המשפט, והם הורים לאודל בת השש וגפן בת שלוש.

האחים של ימית הם אילן נחמני (46) איש עסקים המתגורר ברמת אביב ג' ונטלי נחמני (45) תושבת כפר שמריהו שעבדה עד לאחרונה כמזכירה ראשית במשרד עורכי דין. כל הלקוחות שהגיעו היום בירכו אותו להמשך ההצלחה והרבה בריאות .לאון בלי עיין הרע מרגיש ומתנהג כאילו היה עדיין בגיל ה'עשרה'...

לאון נחמני . טל. 054-5364132
מעצב השיער לאון נחמני ויהודית כרם פקידת קבלה בדיור המוגן 'אלישע' בחיפה. צילום: אלבום פרטי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   דנית גרינברג וספיר אביסרור משלבות...
*   ארבע שנים אחרי שהתגרשו התחתנו בני...
*   תיאטרון בית ליסין ע'ש ברוך איבצ'ר קיים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים