ליאת ירון עוסקת בתיקשור ומצליחה להדהים כל מי שמגיע אליה. היא מבצעת זאת גם באמצעות הטלפון. כתבה:רונית קיטאי

מיסטיקאית מלידה? מאז שליאת ירון היתה ילדה היא ראתה דברים שקורים לאנשים ולא רק בסביבתה הקרובה. גם בטרם התרחשו. זה הפחיד אותה כמובן, כי מה ילדה בת 8 מבינה בדברים כאלה? בגיל 17 אחותה קנתה לה חפיסת קלפים וחלפו שנים רבות עד שגם אחיה עודד אותה לעסוק במה שהיא מצטיינת בו כל כך. את אביה, בנצי (בן ציון) אופק (אקס 'המושבה הקטנה') שניהל מסעדות מוכרות בחיפה, אין מי שלא מכיר בעיר הכרמל

פורסם ב: 23/07/2021 14:20

ליאת ירון. צילום :אלבום פרטי
ליאת ירון היא מיסטיקאית מזן אחר והיא מעדיפה שיכנו אותה 'פיה' שבאה לעזור, אולי בגלל שהיא מפזרת כל כך הרבה אבק של קסם מתוק. מספר דקות לאחר שדיברנו כבר סיפרה לי כל כך הרבה דברים עליי שאיש לא יכול היה לדעת אלא אם כן הוא מכיר אותי היטב. אז מי את ליאת ירון ומאיפה 'ירשת' את הכשרון הזה לראות אנשים כאילו את מכירה אותם מיום שנולדו?

ליאת נשואה לאלון ירון ואם לשני בנים בגילאי 9 וחצי ו-16 מספרת : 'הגעתי לעולם בהבנה וידיעה שאני צריכה לעזור ,לכוון ולחבק. כאשר הייתי ילדה קטנה כינו אותי במשפחה 'גיטע נשומה' שזה בתרגום מאידיש: נשמה טובה'.

היא נולדה כאחת מבין שלושה ילדיהם של בנצי (בן ציון) אופק, מסעדן שניהל בעבר עם אביו שמוליק ז'ל ויבל'א אחיו דני אופק, את מסעדת 'המושבה הקטנה' בחיפה בנוסף לכך לא מעט מסעדות בהדר, בכרמל ובעיר התחתית. בנצי אופק נשוי כיום בשנית לאהבת נעוריו מקיבוץ כפר עזה, אותה הכיר כאשר שירת שם כחייל ומתגורר איתה בקיבוץ זה, שם הוא מנהל פרויקטים שונים. אמה, יהודית אופק משמשת כמזכירה במשרד עורכי דין בחיפה, עיר מגוריה, נשואה בשנית ומאושרת בפרק ב' שלה.

ממשיכה ליאת ירון: נולדתי מתקשרת ואני מרגישה מחוברת מאד למלאכים שלי ואפילו קוראת להם 'חברים שלי'.למה? כי הם תמיד איתי , מכוונים , מגלים לי דברים או מזהירים כשצריך. אני מתקשרת דרך תמונות או ליתר דיוק דרך עיניים שאני רואה פיזית מולי או בתמונות וזה יכול להיות גם בטלפון. היום עם הווטסאפ, תוכנת 'זום' ועוד הכל כל כך קל ונגיש לכולם.

אני מתקשרת עם אנשים חיים וגם עם כאלה שנפטרו. יש לי אפשרות לקבל מסרים דרך העיניים של אנשים כי כידוע העיניים הן הראי לנשמה שלנו וגם החלון אליו.אני מתקשרת עם עוברים ברחם, אנשים בתרדמת ואפילו עם משותקים .יש לי שפע של אהבה לאנשים וזה סיפוק גדול לעזור להם ולראות את החיוך שלהם בתום השיחה שלנו. התחושה היא שהצלחתי לעזור להם לעשות סדר במחשבות וזה אושר בשבילי וכמובן לצד השני.

הקורונה הביאה עמה גם משהו טוב אחד. אנשים מעדיפים לנהל את השיחה בטלפון ולא להגיע אליי פיזית. זה יותר בטוח לכולם כמובן.חוץ מזה אני מלווה מעגלי נשים , ערבי העצמה עם מדיטציה מדהימה ומרגיעה שכוללת בתוכה ערב מיסטיקה מרתק'.

טל. 052-2373725

לאתר של ליאת ירון הקליקו כאן:

https://mysiteis.co.il/liat/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים