ג'וסלין סבג מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט. תושבת מעלות, עושה תיקשורים ופתיחה בקלפים באמצעות הטלפון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יקיר ברבי

לפני 8 שנים כשהיא בת 40 הרגישה ג'וסלין סבג שהיא רוצה לשנות כיוון בחייה. היא התפטרה מעבודתה והחלה לממש את כישוריה המיסטיים-רוחניים-טיפוליים. מאז היא מוכיחה בגדול את יכולת התיקשור שלה והאישה שנולדה במעלות הפכה למיסטיקאית פופולרית

פורסם ב: 21/06/2021 18:53

ג'וסלין סבג מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט. צילום: יקיר ברבי
'בגיל 40 התחלתי להרגיש דברים שיקרו והם אכן קרו. אני גם מטפלת אנרגטית באנשים ואז הכל נפתח ואני רואה הרבה דברים שקורים למי שאני מטפלת בו או משוחחת אתו בטלפון.

אומרים לי שצריך הרבה אומץ או לסבול מאוד כדי לקום ולהתגרש עם חמישה ילדים אך זה מה שעשיתי. אני מפרנסת את עצמי ואותם. רציתי את השקט הנפשי שלי ומתפקיד של מנהלת מחלקה ב'שופרסל' מעלות, הפכתי לעצמאית ואני שמחה על כל רגע שעשיתי את הצעד הזה. למען האמת אני עובדת מאז שאני בת 17 ולא יודעת מה זה להתפנק או יותר נכון להתבטל'.

מאחת שאף פעם לא היה לה קל מדי בחיים גוסלין סבג יודעת שהיא בדרך הנכונה. היא מקבלת מסרים ומעבירה אותם ללקוחותיה והם מוקסמים מהיכולת שלה 'לראות' דברים שלא חלמו שאיש מלבדם יודע זאת.

פעמיים בחייה היא מצאה ציפור לבנה על המיטה בחדר השינה שלה והיו אלה מסרים שקיבלה ללכת בעקבות היעוד שלה בחיים ולעבוד כמתקשרת ומאז היא עוסקת בכך וגם מעניקה ייעוץ רוחני. היא מעבירה מסרים לאנשים ומשנה את חייהם לטובה.

ג'וסלין סבג שהיא מדיום ומתקשרת מקיימת מפגשים פרטניים וקבוצתיים ומייעצת בטלפון לאנשים שגרים במרחק רב מביתה. ליצירת קשר עם ג'וסלין סבג טל. 052-8432808.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים