הלינה גוטמן עוסקת בתיקשור, יעוץ טלפוני, קריאה בקפה ופועלת גם בשיטת 'בסוד האותיות' ועוד. כתבה: רונית קיטאי

הלינה גוטמן שנולדה עם יכולת תיקשור, תספר לכם על בריאות, אהבה ופרנסה ורבים מלקוחותיה הם לא מקיבוץ אפיקים שם היא מתגוררת, אלא מרחבי הארץ .היא מבצעת תיקשור ואפילו קריאה בקפה באמצעות הטלפון ומפתיע כמה יכולת הכלה יש לה לכל לקוחותיה

פורסם ב: 17/06/2019 22:00

הלינה גוטמן. צילום : אלבום פרטי
הלינה גוטמן ילידת ברזיל וחברת קיבוץ אפיקים, היא בתו של חיל גולדפרב ז'ל, ניצול שואה שנפטר בגיל 86 . בגלל מה שעבר בשואה הוא הסתיר מבתו את מוצאו והיא אפילו לא ידעה שהיא יהודיה. 'אבי חשש משואה נוספת ופחד שיגלו שהוא יהודי ולכן נטמע בחברה הפולנית, כשהוא מדבר פולנית בלבד, מסתיר את יהדותו ומתנהג כפולני מלידה. זו הסיבה שמעולם לא חלם לעלות לארץ. הוא נפטר בפורטוגל והובא לקבורה בקיבוץ אפיקים.

הלינה גוטמן עברה סיפור חיים לא קל. היא אלמנה שהיתה אם לחמישה ילדים. בתה דוברת גוטמן ז'ל נהרגה בתאונת דרכים לפני 24 שנים והיא בת 20 ובעלה נפטר ממחלה קשה חצי שנה לאחר מותה הטרגי. כאב מביא למחלה וזה לא סוד, אך הלינה גוטמן יודעת זאת והיא רוצה לחיות טוב, לקום בבוקר ולחייך אל העולם.

בעקבות זאת היא יצרה מפגש עשיר וחוויתי העוסק במסע רוחני לריפוי אישי בגוף ובנפש תחת השם 'בת קול'. הקול הוא קולה של בתה דוברת גוטמן ז'ל שמעבירה לה את התיקשורים.
היא עצמה מביאה את הכלים הייחודיים של התיקשור ושל פיענוח סוד האותיות.

הלינה גוטמן היא אישה חייכנית, מלאת חיים וטוב לב. כדי לא לשקוע באסונות האישיים שלה היא הפכה אותם לכלי שנועד לעזור לאנשים אחרים ובכך גם עזרה לעצמה לעוף ולא לשקוע. זה קרה לפני 24 שנים נהרגה בתה דוברת גוטמן והיא אז בת 20. מאז כאמור היא מתקשרת באמצעותה. ארבעת ילדיה הנותרים מפוזרים ברחבי הארץ. בראשל'צ, בעמק הירדן ועוד. יש להם שמות בלתי שגרתיים: הבן איתם. הבת ענוה, בן נוסף הוא ייטב וצעיר הילדים הוא נוף. כן. זהו שמו.

את סיפור חייה מאז נולדה בברזיל היא משתפת את המאזינים בחוגי בית שונים והיא מסבירה : 'התיקשור שלי נועד בעיקר לצורך הקלה על כאבים, פיזיים ורגשיים. רוב המחלות באות על אנשים מהעובדה שהם לא מאושרים או סובלים ממשהו. כאבים בגוף באים לא אחת מכעסים שהם צוברים ואי שחרור התחושות שהם חווים וגוררת למחלות. אני מפענחת זאת וברגע שהבן אדם שנמצא אצלי בטיפול מבין שהוא צריך לסלוח למי שפגע בו, הכאב גם נפסק.

בקריאה בקפה אני רואה מצבים שונים ויש לי גם שיטה של 'סוד האותיות' שהוא כלי נוסף בו אני קוראת בספרי ילדים מפורטוגזית לעברית ולהיפך ומקבלת מסרים'.

הלינה גוטמן מסוגלת להכנס למוח של לקוחותיה ולקלוט אותם כמו רדאר ומפתיעה אותם ביכולת שלה להכיל את הכאב והמצוקות שלהם. היא מרגיעה אותם ולאחר השיחה אתה הם כבר חשים טוב יותר.

הלינה גוטמן טל. 050-7407627.

בפייסבוק Halina Gutman

לאתר שלה הקליקו כאן:

www.halina.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים