המיסטיקאית דורית ישראל תושבת יהוד עוסקת בתיקשור. כתבה: רונית קיטאי

דורית ישראל לא פותחת בקפה או בקלפים ויש לה שיטות מיוחדות. מגיעים אליה אנשים הנמצאים בצומת דרכים בתחומים שונים: עבודה, מערכות יחסים, אנשים שרוצים לדעת מהם היכולות שלהם ועוד

פורסם ב: 25/03/2019 12:51

דורית ישראל. צילום: אלבום פרטי
היא בעלת תארים אקדמאיים והספיקה לעבוד כמורה, כעיתונאית, תחקירנית וכמפיקה.מאחוריה גם כתיבת 11 ספרים פרי עטה. על האחרון שבהם 'העץ המופלא' בהוצאת 'אופיר ביכורים', אתם יכולים לקרוא באתר 'רינונים' במדור 'ספרים חדשים.

מגיעים אליה רק אנשים רציניים ביותר והיא מצליחה להגיד להם בעזרת תיקשור כל מה שחשוב להם לדעת על עצמם והמשך דרכם בחיים

דורית ישראל הספיקה ללמוד הרבה תחומים בחייה והיא בעלת תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה (אוניברסיטת תל אביב). לתחום המיסטיקה היא הגיעה לאחר שריאיינה במסגרת עבודתה העיתונאית אין ספור מיסטיקאים. מאז ששלמדה רייקי החל השינוי בחייה והיא גילתה את המדריכים הרוחניים שלה. מאז החלה לתקשר בעזרת קריון, והחלה גם ללמד אנשים כיצד לתקשר, מכשירה מורים לתיקשור, מטפלת בטכניקות אנרגטיות שונות ומאמנת אנשים לחיות חיים טובים יותר.

היא נולדה ביפו, משם המשפחה עברה לגבעתיים ומספר שנים לאחר מכן לרמת אפעל, כיום רמת גן . כאמור כיום היא תושבת יהוד. דורית מצליחה להדהים את הפונים אליה שחלקם כל כך מתלהבים עד שהם נרשמים ללמוד את התחום הזה בקורס שהיא עורכת, וגם מצטרפים למסעות שהיא עורכת לחו'ל .

דורית ישראל טל: 054-6421333


כל הפרטים אודותיה נמצאים בהרחבה באתר שלה והקליקו כאן על הלינק.

www.circleofthehear.com
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   מה יהיה עתיד מדינת ישראל? ענת אשכנזי...
*   בת שבע דור יועצת רוחנית תושבת ירושלים...
*   אהבה לפי המזלות לשנת 2024 . כתבה : ליה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים