'סופר-פארם' יצאה במבצע התרמה להעלאת המודעות בזיהוי מוקדם של סוכרת נעורים (סוג 1). כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

ברשת 'סופר-פארם' מוצעים עכשיו למכירה ארבעה צמידים, כל אחד במחיר של 10 ש'ח בלבד, אשר ייתרמו לאגודת סוכרת הנעורים (סוג 1)

פורסם ב: 10/06/2024 09:33

מבצע ב'סופר פארם' להעלאת המודעות למחלת הסוכרת. צילום: יח'צ תיאור
סוכרת היא בין המחלות הנפוצות בעולם הנמצאת עם השנים בעלייה מתמדת. כ-10% מחולי הסוכרת, מאובחנים מסוכרת סוג 1 המכונה גם 'סוכרת נעורים'. השכיחות ללקות בסוכרת סוג 1 יכולה להופיע בכל גיל , גם בגיל הבוגר.

בישראל חיים כיום 35 אלף סוכרתיים מסוג 1, כאשר כ-5000 מתוכם הם ילדים ובני נוער. לסוכרת נעורים (סוג 1) סימני זיהוי מוקדמים וישנה חשיבות מכרעת לזיהוי מוקדם אשר מונע סכנת חיים ועשוי להקל על התמודדות עם המחלה.

'סופר-פארם' תורמת למעלה מ-20 שנה לאגודת סוכרת נעורים (סוג 1), ועכשיו יצאה במבצע ההתרמה השנתי שלה למען ילדים, בני נוער ובוגרים המתמודדים עם סוכרת נעורים (סוג 1), כאשר מטרת המבצע היא העלאת המודעות לסימנים המזהים של סוכרת נעורים, ואבחון מוקדם שעשוי להקל על התופעות ואף להציל חיים.

במהלך ימי המבצע, יוצעו למכירה בקופות סניפי 'סופר-פארם' ארבעה צמידים מעוצבים וייחודיים עם מסרים מעצימים בעלות של 10 ש'ח וכל ההכנסות ממכירתם יעברו לאגודה לסוכרת נעורים (סוג 1), וזאת במטרה לאפשר ללקוחות המעוניינים לתרום אף הם להעלאת המודעות וסימני הזיהוי.

צמידי ההתרמה: מיד ההצלחה, צמיד האופטימיות, צמיד האהבה וצמיד המזל.מאחורי כל אריזת צמיד מופיעים הסימנים לזיהוי סוכרת הנעורים והם יכולים לסייע בזיהוי מוקדם להצלת חיים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק עשרות מקרים בעולם: ברמב'ם ניתחו...
*   מינוי חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי:...
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים