מה לירן שטראובר, אורי סלימן ויקיר שינה עשו יחד? כתבה: רונית קיטאי. צילום טליה בורק

השלושה נפגשו בטורניר קטרגל מיוחד למען עמותת Make-A-Wish במסגרתו, זכתה חברת כתר במקום הראשון

פורסם ב: 09/06/2024 19:56

טורניר קטרגל מיוחד למען עמותת Make-A-Wish במסגרתו, זכתה חברת כתר במקום הראשון. צילום: טליה בורק
'כתר' זכתה במקום הראשון בטורניר קטרגל חשוב ומיוחד למען עמותת Make-A-Wish הפועלת להגשמת חלומותיהם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים. במסגרת האירוע התקיים גם משחק ראווה עם שחקני כדורגל בעבר ובהווה: לירן שטראובר, אורן ברנס, אלמוג ממן, יקיר שינה, קארלוס צ'קאנה, אורי סלימן, גבי לסרי, רותם אקרמן, ריף פרץ, אלון נתן, ורני עוז.


הטורניר הראשון התקיים בשבוע שעבר והמשיך אל מגרשי 'גולטיים' בכפר סבא לשם הגיעו חברי נבחרת הקטרגל של 'כתר', המורכבת מעובדים ממספר יחידות של החברה בארץ ומהמפעלים ביוקנעם, כרמיאל ואלון תבור שייצגו בגאווה את התעשיה הישראלית, התמודדו מול חברות טק הגדולות בישראל moveo, Big ID, seatgeek, Ribbon, 365, Varouis, Moveo), align, Varonis) ואף זכו בגביע.


כל הכנסות הטורניר נתרמו למען הגשמת משאלות ליבם של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים. בנוסף, נערך גם משחק ראווה בו השתתפו שחקני עבר והווה מובילים לירן שטאובר, אורן ברנס, אלמוג ממן, יקיר שינה, קארלוס צ'קאנה, אורי סלימן, גבי לסרי, רותם אקרמן, ריף פרץ, אלון נתן ורני עוז.

נבחרת 'כתר' היא אלופת המדינה למקומות עבודה בכדורגל לשנת 2023 וזכתה אשתקד בטורניר הכדורגל למקומות עבודה של ההסתדרות הלאומית.

אודי שגיא מנכ'ל 'כתר': 'אני גאה בעובדים ובמנהלים של כלל יחידות כתר שהגיעו ונרתמו למען עמותת MAKE A WISH ואף זכו במקום הראשון. גם בימים אלו חשוב להמשיך ולתמוך ככל הניתן בעמותה ולהעניק לילדים המדהימים הללו את האפשרות להגשים חלום. כולנו יחד מגשימים מדי יום את החזון של כתר: שוויון, הדדיות, עבודה משותפת ותרומה לקהילה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אלי אביסרור, ג'קי אביסרור ויורם אביסרור...
*   לני רקנאטי ורעיתו שירה פרבר השיקו...
*   בשישי בצהריים התקיימה ב'סינמטק' תל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים