בבית החולים השיקומי 'רעות' תל אביב, הצוות והמטופלים הכינו לאלמוג מאיר ג'אן את העוגה האהובה עליו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

כיצד ידעו מהי העוגה הזאת? היה זה ע'פי המתכון של אמו, המטופלת בבית החולים.לפני מספר ימים ולקראת חג השבועות, יזמו צוות הריפוי בעיסוק יחד עם המטופלים בבית החולים השיקומי 'רעות' תל אביב, מחווה עבור אורית מאיר, אמו של אלמוג המטופלת במכון הכאב בבית החולים

פורסם ב: 09/06/2024 17:35

העוגה ב'רעות' תל אביב. צילום: יח'צ
הצוות והמטופלים ביקשו לאפות עבורו את העוגה האהובה עליו, במסגרת תהליך השיקום שלהם. האם אורית נענתה ליוזמה וכתבה עבורם את המתכון לעוגת הגבינה האהובה עליו בכל חג. וכך ציינה אורית: 'עוגה מנצחת שאלמוג מאוד אוהב והיא מתחסלת במהירות. העוגה חגיגית ומושלמת לחג שבועות'.

הצוות והמטופלים שתיכננו את הפעילות להיום בבוקר, הגיעו שמחים ונרגשים במיוחד,- לאחר שהתבשרנו אתמול כמו כולם, על שחרורו של אלמוג משבי החמאס ושובו הביתה.

המטופלים סיפרו: 'העוגה עשויה בכל מיני חומרים וככה אנחנו מאחלים לנו.- שתצא לנו עוגה טובה ומדינה טובה, חברה שבונה ויוצרת משהו טוב וטעים. ברוך הבא אלמוג היקר ואנחנו מאחלים לך רק בשורות טובות'.

המרפאה בעיסוק, רותם ישעיה הרשקוביץ, שעבדה עם המטופלים: 'אנחנו מלווים את אורית שמטופלת אצלנו וההתרגשות מחזרתו של בנה מאוד גדולה. מאז ה-7 באוקטובר כולנו עוברים טלטלות וגם היום השמחה על שחרורו של אלמוג מתערבבת גם בעצב על אביו שנפטר. אנחנו מחבקים את המשפחה ברגעי השמחה המהולים גם בעצב ולא שוכחים גם שיש עוד 120 חטופים שעדיין לא איתנו. אנו מייחלים לשובם במהרה. היום יום ההולדת של אורית ויש סיבה גדולה לשמוח. רצינו לאחל לאלמוג ברוך הבא וגם לאמו שתמיד תהיה בריאה ומאושרת'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אלי אביסרור, ג'קי אביסרור ויורם אביסרור...
*   לני רקנאטי ורעיתו שירה פרבר השיקו...
*   בשישי בצהריים התקיימה ב'סינמטק' תל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים