ראש העיר חיפה יונה יהב: 'אגבש עם ראשי הערים של מטרופולין חיפה עמדה אחידה בנושא נמל התזקיקים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ניר בלזיצקי

ראש העיר חיפה יונה יהב אמר זאת במפגש עיתונאים שהתקיים היום (חמישי) בעיריית חיפה.הוא הוסיף ואמר כי ההחלטה על הקמת הנמל נכפתה על ראשי הערים מלמעלה ולכן בכוונתו להיפגש איתם בקרוב

פורסם ב: 06/06/2024 15:34

ראש העיר חיפה יונה יהב במסיבת העיתונאים היום. משמאלו דובר עיריית חיפה אלירן טל, מימינו סופי נקש סגנית ראש העיר ומימינה מוסתר עו'ד פז גליקמן מנהל לשכת ראש העיר. צילום ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה
במפגש עם העיתונאים התייחס ראש העיר יונה יהב לשורה ארוכה של נושאים העומדים על סדר היום העירוני ובכלל זה: היערכות העירייה לאיומי המלחמה.

בנושא הפשיעה הגוברת אמר ראש העיר חיפה כי בכוונתו לפעול להעלאת תחושת הביטחון האישי בקרב התושבים ולצורך זה בכוונתו להיפגש עם השר לביטחון פנים, ולפעול להחזרת פעילות השיטור המשולב לעיר.

נושא נוסף אליו התייחס יונה יהב הוא המשך המאבק, בו התחיל בקדנציה הקודמת, לפינוי המפעלים המזהמים ממפרץ חיפה. בנושא זה הוא אמר כי כפי שפעל לפנות את מיכל האמוניה, כך ימשיך לפעול לסילוק יתר המפעלים המזהמים, במטרה לשפר את איכות האוויר בעיר.

במענה לשאלה על עזיבת הצעירים את העיר הוא השיב כי בכוונתו לפעול להרחבת היצע התעסוקה לצעירים בדגש על תחום הטכנולוגיה וההייטק. לצורך כך תפעל העירייה להרחבת פארק מת'מ במבואות הדרומיים של העיר וכן תמשיך העירייה לפעול להרחבת הפארק לתעשיות יתירות ידע באיזור הצ'ק פוסט.

בתוך כך הוסיף יונה יהב יהב כי הוא נמצא בקשר עם ראשי האוניברסיטה והטכניון, במטרה להקים מגורי סגל בכיר בעיר. בנושא התיירות הוא הבטיח כי יפעל להחזיר את ההכרה בחיפה כאיזור תיירות א' ולהקמת בתי מלון נוספים בעיר.

(אלירן טל)
צילום: ניר בלזיצקי דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   90 תלמידים מחטיבות ביניים בחיפה סיימו...
*   שרת התחבורה מירי רגב בעיריית חיפה:...
*   800 סטודנטים חיפאים קיבלו מלגות בזכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים