ד'ר ערן שגב מונה לסגן מנהל בית חולים 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

אחרי ארבע שנים בהם ניהל ד'ר ערן שגב את תחום הרפואה היועצת במחוז חיפה וגליל מערבי , המחוז הגדול ביותר של 'כללית' בארץ, הוא נכנס השבוע לתפקידו החדש, ויחליף בתפקידו את ד'ר בני רביב

פורסם ב: 26/05/2024 09:14

ד'ר ערן שגב. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
ד'ר ערן שגב יליד חיפה, מגלף אומנות בעץ ומתופף חובב, הוא אוהב לצלול ויש לו גם רישיון טיס פרטי. מאז שהיה ילד קטן הוא ידע שיהיה רופא. לפני 17 שנה הוא סיים את הסטאז' בהצטיינות ב'כרמל', ועכשיו הוא חוזר 'הביתה' ל'כרמל' בתפקידו כ סגן מנהל בית החולים.

.
ד'ר ערן שגב ירכז בהנהלת בית החולים את כל תחום ופעילות חדרי הניתוח, ניהול שעת חירום, אחריות על המחלקות הכירורגיות והמעבדות , ניהול הטכנולוגיות המתקדמות והצר'פ ותפקידי ניהול ואחריות נוספים.

לדבריו: 'כמי שעשה תפקיד ניהולי במחוז, חשוב לי מאוד לקדם ולחזק את שיתוף הפעולה בין 'כרמל' והקהילה לטובת המטופלים. חשוב לי ש'כרמל' כבית חולים עם מסורת ארוכה של מצוינות ימשיך להוביל ולהצטיין. ואני מתכוון לעשות הכל כדי להמשיך לקדם ולפתח את בית החולים לחדשנות והצטיינות'.

ד'ר ערן שגב נולד בחיפה וסיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים. בשנת 2008 סיים את לימודי הסטאז' בהצטיינות ב'כרמל', ומאז המשיך לטפס בסולם ההצטיינות ובתפקידי הניהול. יש ל תואר שני בהצטיינות כמוסמך במדעי הרפואה, מוסמך במנהל עסקים MBA והוא גם בוגר קורס דירקטורים ונושאי משרה מאוניברסיטת רייכמן.

כמי שידע מאז היה ילד שיהיה רופא הוא אומר: ' אני אוהב את הרפואה, ורפואת נשים משלבת מבחינתי את כל מה שאפשר ויפה בעולם הרפואה. מכירורגיה, רפואה פנימית ומחקר מתקדם ועד הצד הטיפולי והחיוכים השמחים בחדר לידה'.


ד"ר שגב מומחה ברפואת נשים וכרופא בכיר במחלקה בכרמל שימש כמנהל מיון נשים, מנתח בכיר ביחידה לכירורגיה זעיר פולשנית, מדריך במרכז לסימולציה, וטיוטור מצטיין של מתמחים במחלקה.משנת 2015 ועד היום שימש ד"ר שגב כאחראי שירות היסטרוסקופיה מרחבי, כשהוא מקים מערכת חדשנית לניתוב מטופלות ברמה המרחבית, וממסד בהצלחה את שיתוף הפעולה המרחבי בין חדרי הניתוח בביה"ח כרמל ובמרכזים הרפואיים של כללית בקהילה.

'אני רואה בתפקיד שלי כמנהל אדם שבא לשרת את הצוותים בשטח, ולא שהשטח ישרת אותי. אני רוצה לעבוד מול העובדים לדאוג ליחסי אנוש טובים, לקדם את המתמחים והרפואה בכל הרמות והפלטפורמות, וליצור אווירה של עבודה עם חיוך וכיף לכולם' .

בשעות המועטות של פנאי הוא מסתגר בנגריה הקטנה שבנה בבביתו שם הוא מגלף בעץ ביד אומן רהיטים מיוחדים. כאשר ברקע נשמעת מוסיקה שקטה ד'ר ערן שגב יוצר פסלים וגיטרות מעץ ומעצב לו את החלומות. חוץ מזה הוא גם חובב ספורט מושבע, הוא אוהב לצלול אל עמקי הים לשקט המרהיב של המצולות, וגם להמריא אל על לשמיים הכחולים עם רישיון הטיס הפרטי שלו, אך ההישג הכי גדול בעיניו זאת המשפחה שלו והילדים. בת זוגו עדי, דיילת ב'אל על' ועומר בן ה-18 שהתגייס לאחרונה לצה'ל ומעיין בת 16 הלומדת בבי'ס 'הריאלי'.

'אני אוהב וחייב להציב לעצמי מטרות זה הדרייב שלי. שמתי לעצמי מטרות להיות רופא ומנהל והשגתי אותם. אני בא עם המון אנרגיות ודרייב חזק להרים ולקדם את 'כרמל' כמה שיותר קדימה. בית חולים זה היה תמיד בשבילי הבית והלב, אני גדלתי ב'כרמל' ומכיר כאן כל פינה ומסדרון ושמח לחזור 'הביתה'.
מימין לשמאל ד'ר ערן שגב וד'ר אבי גולדברג מנהל בי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק עשרות מקרים בעולם: ברמב'ם ניתחו...
*   מינוי חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי:...
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים