אוריה קשת מונה לכתב חיפה והצפון של i24NEWS‏. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יורי סקוירסקי

אוריה קשת יסקר את איזור חיפה והצפון בערוץ החדשות i24NEWS. אוריה קשת יליד מגדל העמק החל את דרכו בתקשורת ברשת 13

פורסם ב: 19/05/2024 17:41

אוריה קשת, i24NEWS. צילום: יורי סקוירסקי
אוריה קשת מצטרף לנבחרת הכתבים של ערוץ החדשות הנבנה בימים אלו. לדבריו : 'זוהי זכות גדולה עבורי להביא את קולם של אנשי חיפה והצפון, במיוחד בימים קשים אלו'.

הוא החל את דרכו בתקשורת ברשת 13, תחילה כתחקירן בתוכניתו של אמנון לוי ובהמשך כרכז מערכת. אוריה קשת מצטרף לנבחרת כתבי החדשות של i24NEWS, בהם: גיא עזריאל (מדיני), דור כהן (צבאי), נדב אלימלך (פוליטי), עדי כהן (כלכלה), סיון סיסאי (תרבות), לי עייש (משטרה ופלילים), ספיר לוי (צרכנות), ארנולד נטייב (דרום), ינון שלום יתח (ירושלים, שטחים והתיישבות), נעמה קדוש (בריאות ורווחה), קובי דהן (דתות), יאנה סוריאדנה (ראש דסק החוץ), אואן אלתרמן (חוץ – אמריקה), סיריל עמר (חוץ – אירופה), ובנג'מין פטרובר שישמש כתב הערוץ בפריז.

ב-i24NEWS ממשיכים בהכנות לקראת העלייה לאוויר. הערוץ החדש המוקם בימים אלו יפעל במקביל לערוצי הקבוצה באנגלית, צרפתית וערבית, אשר הושקו ב-2013 ומשדרים מישראל לעולם חדשות המתמקדות באירועי החדשות הגדולים בישראל, במזרח התיכון ומרחבי העולם. ערוץ i24NEWS בעברית יהיה למעשה ערוץ החדשות הראשון בישראל שישדר חדשות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. שורת עיתונאים ומגישים מובילים כבר גויסו לערוץ החדש, בהם מירי מיכאלי שתהיה מגישת המהדורה המרכזית, העיתונאי והפרשן הבכיר צבי יחזקאלי, אורן וייגנפלד שיגיש את מהדורת מוצ"ש, נוה דרומי שתגיש את מהדורת שישי, ניב גלבוע, אורי קואל ורבים נוספים.

אוריה קשת : 'זוהי זכות גדולה עבורי להביא את קולם של אנשי חיפה והצפון, במיוחד בימים קשים אלו. אני רואה במשימה שלפניי את האפשרות לתרום בחזרה למקום בו גדלתי, ולהביא דרך מקצוע העיתונות את הקשיים והאתגרים העומדים בפני תושבי הצפון. אני מודה לפרנק מלול וישראל טויטו על ההזדמנות להיות חלק מנבחרת החדשות של i24NEWS'. שיהיה בהצלחה!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   90 תלמידים מחטיבות ביניים בחיפה סיימו...
*   שרת התחבורה מירי רגב בעיריית חיפה:...
*   800 סטודנטים חיפאים קיבלו מלגות בזכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים