נקניקיות מהקולקציה: חברת 'מעדני יחיעם' השיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשה: יחיעם COLLECTION. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רמי גררה

נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, נקניקיות בסגנון צרפתי ונקניקיות בראטוורסט בסגנון בווארי, מהוות את סדרת נקניקיות הגורמה של 'מעדני יחיעם', שעלתה זה עתה על המדפים. סדרת נקניקיות COLLECTION של יחיעם מיוצרת מנתחי בשר מובחרים, עשירה בחלבון, ללא גלוטן, משווקת באריזת נוחות עם חבק ובעיצוב חדשנ

פורסם ב: 12/05/2024 11:39

נקניקיות בסגנון צרפתי 'מעדני יחיעם'. צילום: רמי גררה
יצרנית מוצרי הבשר 'מעדני יחיעם' מקיבוץ יחיעם שבגליל המערבי אשר שמם הטוב של מוצריה ידוע מזה שנים רבות, , משיקה סדרת נקניקיות גורמה חדשות תחת מיתוג חדש יחיעם COLLECTION. הסדרה כוללת שלושה סוגי נקניקיות: נקניקיות בקר בסגנון אמריקאי, עשויות מ-100% בקר פרמיום ומיוצרות על פי מתכון וידע של חברת A&H מארה'ב.

הנקניקיות מכילות 17% חלבון והן בטעם ובמרקם ייחודי. נקניקיות בסגנון צרפתי, עשויות מנתחי בקר, הודו ועוף איכותיים, בתיבול אופייני. הנקניקיות גדולות ועסיסיות, מכילות 15% חלבון במרקם וטחינה גסים. נקניקיות בראטוורסט, בסגנון בווארי-גרמני, מכילות 14% חלבון והן בעלות מרקם בשרי, חלק ועסיסי ובתיבול אופייני. כל הנקניקיות משווקות באריזות 300 גרם, 5 נקניקיות גדולות באריזה, ובעיצוב חדשני ומרהיב.

סדרת יחיעם COLLECTION מביאה לצרכן הישראלי נקניקים ונקניקיות גורמה מהעולם, אשר הותאמו לחיך הישראלי ומיוצרות במפעל יחיעם. הסדרה כוללת נקניקים ומעדני גורמה בהם פרשוטו, סרוולד, סלמי צרפתי, מעדן אווז, כתף בקר ועוד. כל מוצרי יחיעם מושקים תחת מיתוג חדש, המבטא את מומחיותה של יחיעם בייצור נקניקים, נקניקיות ובשרים מעושנים, בצל ההרים הירוקים והנוף הגלילי של יחיעם.


לדברי תמיר דגן, מנהל השיווק של 'מעדני יחיעם': 'אנו שמחים לבשר על השקת שלוש נקניקיות חדשות מסדרת הפרמיום החדשה שלנו 'קולקשן'. טעמן, מרקמן ואריזתן של הנקניקיות הותאמו לקהל הישראלי והן ישווקו לראשונה לרגל יום העצמאות'.

כשרות: כשר בהשגחת הרבנות הראשית.
מחיר מומלץ לצרכן: כ- 26.90 ₪ לאריזת 300 גרם.
להשיג ברשתות המזון ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.
נקניקיות בראטוורסט מבית 'מעדני יחיעם'. צילום: רמי גררה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'סנו' השיקה את מרכך הכביסה 'סנו...
*   חברת 'עוף הגליל' נכנסת לראשונה לתחום...
*   חדש על המדף מבית 'סבון מיכל' :מסכת פילינג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים