לרגל יום העצמאות, טירת צבי ועומר מילר ערכו 'על האש' משפחתי .כלוקיישן נבחר ביתם של עומר ושירן בהוד השרון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

זה קורה זו השנייה ברציפות בבית משפחת עומר מילר ושירן). המארחים נהנו לראות את האורחים שבאו 'לחסל' בכיף מהנקניקיות של טירת צבי וגם אוכל טעים נוסף שהוגש שם. נהנו ממנו: מיכל הקטנה, אורטל עמר, בר כהן, מור סילבר, אליטה אופק, רון יוחננוב, קובי אדרי ואורחים נוספים שבאו עם ילדיהם שנהנו מאוד

פורסם ב: 07/05/2024 23:06

מימין לשמאל אליטה אופק, עומר מילר וקרן דסקל נתן מנהלת שיווק טירת צבי. צילום: אור גפן
הקונספט שנבחר השנה עסק בישראליות, משפחתיות והתובנה המוכרת והידועה. על האש ישראלי מתחיל בנקניקיות טירת צבי. אז חוץ מהאוכל הטעים התקיימו גם פעילויות שונות.

באחת הפעילויות עומר מילר הדגים 'כיצד להכין את הנקניקייה בלחמניה המושלמת ליום העצמאות' עם מוצרי טירת צבי ותוספות מיוחדות כמו מרינדות שונות .

קרן דסקל נתן מנהלת השיווק של 'טירת צבי': 'יום העצמאות הוא גם יום חגם של הנקניקיות, אין מנגל בלי נקניקיות. קטגוריית הנקניקיות ממשיכה לצמוח כאשר הרבעון הראשון של 2024 צריכת הנקניקיות עלתה ב-3.2% בהשוואה לרבעון הראשון של 2023 כשהציבור הישראלי יודע לדרוש איכות ללא פשרות'.

'להבדיל' אלפי הבדלות אני נזכרת במסיבת בר מצווה שערך מפורסם (לא אלבין את שמו ברבים) שערך לפני שנים רבות מסיבת בר מצווה לבנו ליד הבריכה הפרטית בביתו. האורחים שהביאו לו צ'ק במעטפה גילו רק לאחר מכן שבכל האירוע הוגשו אך ורק נקניקים ונקניקיות. האורחים המאוכזבים נשמעו ביציאה כשהם רחוקים מאוזנם של המארחים והירשו לעצמם להתבטא חופשי. 'ניקנקו אותנו!' רתחו. אף אחד מהם לא מתגעגע לחבר שהפך לשעבר ולא רק בגלל זה.


בכיר אחד ערך בר מצווה לבנו במלון יוקרתי. כל הערב לא הוגש שום אוכל במקום האירוע. הקינוח שהיה עוגות היה גם המנה הראשית, העיקרית וכמובן הקינוח. אף אחד לא מגיע לאירוע חגיגי המתקיים בשעת ערב כדי לשיר : 'עוגה, עוגה עוגה במעגל נחוגה'. מסקנה. חברים צריך לדעת לבחור! החברים שבחרו להגיע לבית משפחת מילר יצאו משם עם חיוך ענק ובטן מלאה.
צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   עדן פינס 'בורגנית'? היא הזמינה מטבח...
*   מה לירן שטראובר, אורי סלימן ויקיר...
*   בבית החולים השיקומי 'רעות' תל אביב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים