קהילה ובריאות נפגשים במרפאת 'כללית' אלונים בקריית אתא שתיפתח בקרוב.כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

בחודש אוגוסט 2024 תיפתח המרפאה ששטח של 500 מ'ר ובה מגוון שרותים לקהילת מטופלי 'כללית' בשכונה. הכל תחת קורת גג אחת: שרותי רפואת משפחה, ילדים, נשים, שירותי סיעוד רחבים כולל בדיקות דם, שרותי משרד ובית מרקחת עם שלוש עמדות שירות וייעוץ רוקחי אישי

פורסם ב: 05/05/2024 16:17

מרפאת אלונים של 'כללית' בקריית אתא.צילום: דוברות 'כללית'
בחודש אוגוסט 2024 צפויה להיפתח מרפאת כללית בשכונת אלונים החדשה שבקריית אתא. המרפאה נמצאת על שטח של 500 מ'ר ותאחד מגוון שרותים לקהילת מטופלי 'כללית' בשכונה. הכל תחת קורת גג אחת: שרותי רפואת משפחה, ילדים, נשים, שירותי סיעוד רחבים כולל בדיקות דם, שרותי משרד ובית מרקחת עם 3 עמדות שירות, וייעוץ רוקחי אישי. רן אהרון המנהל האדמיניסטרטיבי של 'כללית' במחוז על המהלך הצפוי

רן אהרן המנהל האדמיניסטרטיבי של 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי: 'אלונים תהיה מרפאה חדישה, נגישה, דיגיטלית ובסטנדרטים גבוהים והיא אחת מתוך חמש מרפאות הצפויות להיפתח השנה ברחבי חיפה והגליל המערבי'.

מרפאת קריית אתא מצטרפת לארבע מרפאות 'כללית' הוותיקות בעיר זו: מרכז בריאות הילד ומרכז לרפואה יועצת המעניקות שירות איכותי ומקצועי לאורך שנים בקריה.

'אנו פועלים כל העת להרחיב, לחדש ולהנגיש את השירותים הרפואיים של 'כללית' ברחבי המחוז וממשיכים לקדם את מטרתנו לספק מגוון רחב של שרותי רפואה ראשונית ומקצועית במרחק הליכה מהבית. אצלנו המטופלים בידיים טובות ומקצועיות',סיכם רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'.

(טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק עשרות מקרים בעולם: ברמב'ם ניתחו...
*   מינוי חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי:...
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים