החיילים הפצועים נאבקים עד השיקום המלא במערך השיקום היחיד מסוגו בחיפה והצפון לפצועי צה'ל הפועל במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה: רונית קיטאי

ח'כ אלון שוסטר ('המחנה הממלכתי') לשעבר שר החקלאות וסגן שר הביטחון, ביקר היום (ג') במרכז הרפואי 'בני ציון' ביחד עם אביהו האן סגן ומ'מ ראש העיר חיפה אביהו האן , והתקבלו ע'י מנכ'ל המכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן

פורסם ב: 30/04/2024 20:01

צילום: דוברות המרכז הרפואי 'בני ציון'
מנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן הציג בפניהם את מערך השיקום היחיד מסוגו בחיפה והצפון לפצועי צה'ל, הפועל במרכז הרפואי שטיפל מתחילת המלחמה ביותר מ-50 חיילים שנפצעו במלחמת 'חרבות ברזל' בעזה ובגזרות השונות.

השניים, נפגשו במהלך ביקורם עם חיילים העוברים תהליכי שיקום מקצועיים ומורכבים במרכז הרפואי.

ח'כ אלון שוסטר : 'סיירתי היום במרכז הרפואי 'בני ציון' יחד עם סגן ראש העיר חיפה אביהו האן. מחלקת השיקום של המרכז הינה היחידה במחוז הצפון, שנותנת מענה לאוכלוסיה הצעירה היחידה במחוז הצפון. ככזו, טופלו במחלקה זו יותר מ-50 חיילים בדרגות פציעה שונות.
פגשתי בבית החולים בכלל ובמחלקת השיקום בפרט, צוות רפואי מקצועי ומסור אשר מחויב לליווי פיזי וריגשי של כל מטופל.

החיילים שעברו אירועים מורכבים ביותר, איבדו חברים, אך בוחרים להמשיך ולהיאבק עד לשיקום מלא. המפגש עם החיילים והצוות הרפואי העניק זריקת עידוד ותקווה לימים טובים יותר'.

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן: 'במערך השיקומי היחיד מסוגו בצפון הפועל אצלנו במרכז הרפואי, החיילים הפצועים זכו וזוכים לטיפול רפואי שיקומי מקצועי מיטבי ומסור ע"י צוות מיומן העושה כל שביכולתו על מנת לסייע לחיילים הפצועים להשתקם גם באמצעות ציוד משוכלל, כאשר שהותם במחלקה של החיילים הפצועים מרביתם תושבי חיפה והצפון מקלה גם על המשפחות שלהם בכך שהן אינן צריכות לנסוע מדי יום לאזור המרכז שבו פועלות מחלקות שיקום אחרות'.

ח'כ אלון שוסטר : 'אני מודה למנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן ולמנהל מחלקת השיקום ד'ר בוריס צ'ליביאן על הזכות להכיר מקרוב את פעילותה החשובה של המחלקה'.

'אלון שוסטר וסגן ראש העיר חיפה אביהו האן סיירו גם במרכז הממוגן לרפואה דחופה ואשפוז ממוגן במרכז הרפואי 'בני ציון' וקיבלו ממנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן סקירה על היערכות המרכז הרפואי לשעת חירום.

'אלון שוסטר סיכם: 'אני מקווה לסייע להמשך פעילותו התקינה של המרכז הרפואי, כמשאב בריאות חיוני למטרופולין הצפוני'.

גם אביהו האן סגן ומ'מ ראש העיר חיפה ,הביע את התרשמותו מהטיפול הניתן לחיילים הפצועים והביע את נכונותו לסייע למרכז הרפואי בני ציון עם האתגרים הניצבים בפניו.

מנכ'ל 'המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן , הודה להם על ביקורם ורצונם לסייע למרכז הרפואי.

(גדי נס)
צילום: דוברות המרכז הרפואי 'בני ציון'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'סופר-פארם' יצאה במבצע התרמה להעלאת...
*   שפע של ברכות לאסי שפע שנבחר כמהנדס...
*   41 מנות דם נתרמו היום בדפוס קיבוץ בארי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים