קבוצת 'נילית' הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם קבוצת Shenma הסינית. כתבה: יפעת רובינשטיין

אילן מלמד מנכ'ל קבוצת 'נילית': 'אנו נרגשים לחשוף היום אבן דרך משמעותית נוספת בהיסטוריה של נילית. המיזם המשותף החדש של נילית ושנמה Shenma בסין, יאפשר לנו ליישם טכנולוגיות מתקדמות לתמיכה בשוק הסיני'

פורסם ב: 18/04/2024 10:35

מתוך טקס חתימת הסכם שיתוף הפעולה של קבוצת נילית עם קבוצת Shenma הסינית. צילום: יח'צ
'נילית' מובילה עולמית בייצור חוטי ניילון 6.6 לתעשיית האופנה, ההלבשה והטקסטיל ,וחלוצה בנושאי קיימות וחדשנות בתחומים אלו, הכריזה על הקמת מיזם משותף עם תאגיד Shenma הסיני, מוביל עולמי בשוק הניילון 6.6 התעשייתי עבור תעשיית הרכב הבינלאומית.

הסכם שיתוף הפעולה להקמת המיזם המשותף נחתם היום (ה', 18.4) בטקס חגיגי בעיר שנחאי שבסין - במעמד מר לי מאו יו'ר קבוצת Shenma ומר מיכאל לוי יו'ר קבוצת 'נילית'.

המיזם המשותף יכלול הקמת אתר ייצור חדש בפינגדינגשאן, מחוז הנאן, הידועה כעיר הניילון של סין. האתר יתמחה בייצור של חוטי FDY וחוטי ATY, והוא מתוכנן להגיע לכושר ייצור של 20,000 טון בשנה בשנים הקרובות. הנהלת נילית תוביל את הקמת המפעל החדש ואת הניהול השוטף בהמשך. בדומה לכל אתרי נילית ברחבי העולם, גם מפעל זה ייבנה על פי הסטנדרטים המחמירים של נילית לייצור אחראי ובר קיימא.

השותפות החדשה, מחזקת את מעמדה של 'נילית' כספקית מובילה של ניילון 6.6 לתעשיית ההלבשה והאופנה. השותפות מייצגת התרחבות משמעותית ביכולות הייצור של נילית בסין ומדגישה את מחויבותה המתמשכת של נילית להרחבת פורטפוליו הלקוחות הגלובאליים של הקבוצה, לשיפור יכולות הייצור ולאספקת פתרונות חדשניים לשוק הטקסטיל העולמי.

מוסיף אילן מלמד מנכ'ל קבוצת 'נילית': 'שותפות אסטרטגית זו משלבת את המומחיות ואת המשאבים של שתי חברות גלובליות מובילות בעלות מוניטין עולמי בתחומן. המיזם המשותף משלב את 50 שנות הניסיון הגלובלי הנרחב של נילית בייצור ושיווק חוטי ניילון 6.6 איכותיים לשוק הטקסטיל, יחד עם המובילות והמצוינות של Shenma בשוק הסיני. עם מחויבות משותפת למצוינות ולחדשנות, אנו נמנף את היתרונות שלנו כדי להיכנס לשווקים חדשים ולהעצים את היכולות שלנו ברחבי סין, שוק תעשיית הניילון הצומח ביותר בעולם, לצד מענה לביקוש הגובר בשוק הגלובלי.

שיתוף הפעולה עם Shenma בסין יאפשר לנו לייצר מוצרים ייעודיים בתחום חוטי הניילון כדוגמת Fully Drawn Yarns (FDY) ו- Air Textured Yarns (ATY), הידועים בחוזק ובמגע החלק שלהם, בעלי איכות וביצועים יוצאי דופן, כל זאת במבנה עלויות תחרותי ביותר. השותפות עם חברת Shenma הסינית תפתח בפנינו הזדמנויות חדשות רבות, כדוגמת תחום מוצרי טקסטיל לבית ותחום תעשיית הרכב, בהם החוזק, המגע ועמידות החוטים הם חיוניים במיוחד.

בתגובה לביקוש הגובר למוצרי הפרמיום של 'נילית' ולמחויבות שלה לחדשנות וקיימות, 'נילית' מאיצה את תוכניותיה להכפיל את כושר הייצור באתר הקיים והוותיק שלה הממוקם ב-Suzhou SIP, כאשר Shenma משתתפת כמשקיעה משנית. מהלך אסטרטגי זה נועד לתמוך בביקוש הגובר למוצרי נילית בשוק העולמי, תוך הבטחת מענה לצרכי הלקוחות למוצרים מתקדמים, חדשניים וברי קיימא.

NILIT מציגה 50 שנות מצוינות וזוהי חברה גלובלית המייצרת ומשווקת חוטי ניילון 6.6 באיכות גבוהה לתעשיית הטקסטיל, האופנה והספורט. מטרת החברה לאורך השנים היא להשפיע על עולם ההלבשה תוך שימוש במוצרים ברי קיימא בדרכים אחראיות שמיטיבות עם הסביבה.

'נילית' נוסדה בשנת 1974 בישראל על-ידי משפחת לוי שהקימה את המפעל נילית במגדל העמק, וצמחה להיות היצרנית הגדולה ביותר בעולם של ניילון 6.6 לשימוש טקסטילי.

'נילית' מייצרת ומשווקת באזורים מרכזיים בעולם: באירופה, צפון אמריקה, אמריקה הלטינית, סין, ואסיה-פאסיפיק.

'נילית' מייצאת כ-95% מתוצרתה ליותר מ-50 מדינות בעולם והינה אחת מהחברות המרכזיות בעולם בייצור חוטי ניילון 66 לתעשיית הטקסטיל. החברה מעסיקה כ-900 עובדים במגוון עצום של תחומים, מחציתם עובדים במפעל במגדל העמק ומחציתם בחו'ל.

מיכאל לוי מכהן כיו'ר החברה. לבנק לאומי ישנן אחזקות בקבוצה בהיקף של 20%.

בגדי הספורט האיכותיים שמיוצרים בעזרת חוטי Nilit , הינם חזקים במיוחד, ועם זאת רכים, גמישים, נוחים, נעימים למגע ואסתטיים. בגדים אלה מסייעים לספורטאים, אצנים ומאמנים להמרצה מוגברת של הגוף, הם מנדפים זיעה בקלות ומונעים ריחות.

אסטרטגיית הקיימות של נילית נמצאת בתנופה עזה בשנים האחרונות. כחלק מאחריות חברתית למפעל ולקהילה, החברה משקיעה משאבים רבים לקידום נושא הקיימות ואיכות הסביבה ולהגברת המודעות למגוון המוצרים הידידותיים לסביבה שהיא מפתחת ומייצרת, לרבות שימוש בגז טבעי ובאנרגיה נקיה.

קבוצת Shenma הינה מובילה עולמית בתחום הניילון 6.6 התעשייתי. ידועה הן כמובילה בייצור חוטים תעשייתיים והן כספק מפתח לתעשיית הרכב העולמית. ל-Shenma מוניטין של מצוינות המומחש בשותפויות עם מותגי רכב מובילים להם היא מספקת רכיבים קריטיים דוגמת כריות אוויר ומיתרים לצמיגים. שיתופי פעולה אלה מוכיחים את היכולת של Shenma לעמוד בתקני האיכות והבטיחות הקפדניים הנדרשים מיצרנים מובילים, לרבות תעשיות ענק כדוגמת General Motors, Ford, Toyota, Volkswagen, Stellantis group. השותפויות הללו לא רק מדגישות את המחויבות של Shenma לשרשרת האספקה של ניילון 6.6 , אלא גם ממחישות את המחויבות שלה לשותפיה ולקוחותיה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שופט בית המשפט העליון יוסף אלרון הגיע...
*   רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת...
*   הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים