היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה: רונית קיטאי

עו'ד שרגא בלזר, עו'ד אהרון בלזר, עו'ד ספי בלזר, עו'ד נעמה בלזר אייזנברג, עו'ד רני פינגרר, עו'ד אלי קולס, עו'ד טליה שקולניק קרייר. מי היא משפחת שושלת עורכי דין שתחגוג בכפיפה אחת בחג?

פורסם ב: 18/04/2024 05:49

עו'ד אהרון בלזר יארח את כל המשפחה המורחבת בליל הסדר. צילום: רונית קיטאי
עו'ד אהרון (אהר'לה) בלזר, בנם של סימה ועו'ד שרגא בלזר, יארח בליל הסדר את כל המשפחה המורחבת שכוללת בין היתר מספר עורכי דין. עו'ד אהרון בלזר הקרוי ע'ש סבו, שייסד את משרד עורכי הדין הנמצא ברח' הרצל 4 בשכונת הדר בחיפה, עובד במשרד של אביו עו'ד שרגא בלזר שם עובד גם אחיו עו'ד יוסף חיים בלזר המכונה ספי בלזר.האחות עו'ד נעמה בלזר אייזנברג מנהלת את עסקי אופנת 'גליק' של בגדי ים וחוף עם אמה סימה גליק בלזר בתם של המייסדים. האח אורי בלזר הוא פסיכולוג ילדים.

******עו'ד רני פינגרר ורעייתו אופירה יהיו בליל הסדר כמו גם בחג, בחברת הילדים והנכדים. שניים משלושת ילדיהם גם הם משפטנים.

***


עו'ד אלי קולס לשעבר ח'כ: 'בליל הסדר תהיה המשפחה בנתניה, בביתה של בתי הבכורה רויטל קולס לוין. בפסח שני נהיה אצל הבת הצעירה יותר, מיכל רום – בשכונת דניה חיפה . כך שלכל אחת מבנותי תהיה הזכות לארח בפסח את המשפחה. בתקווה לימים טובים יותר וחג פסח שמח.

*****


עו'ד טליה שקולניק קרייר: 'התוכנית המקורית שלנו לחג היא להיות בורשה ,פולין, עם אחי.בין היתר מתכוננים לחגוג את יום הולדתו של שמוליק קרייר ,בעלי .הכל מותנה כמובן במצב הביטחוני
עו'ד רני פינגרר. צילום:ונית קיטאי

עו'ד אלי קולס. צילום : רונית קיטאי

עו'ד טליה שקולניק קרייר. צילום: רונית קיטאי

משמאל לימין עו'ד שרגא בלזר. עומד בנו עו'ד ספי (יוסף חיים) בלזר..בלזר. צילום : רונית קיטאי

עו'ד נעמה בלזר אייזנברג. צילום: רונית קיטאי

עו'ד שרגא בלזר ורעייתו אשת העסקים סימה בלזר לבית גליק המנהלת את אופנת בגדי הים והחוף 'גליק' שייסדו הוריה. צילום: רונית קיטא

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   90 תלמידים מחטיבות ביניים בחיפה סיימו...
*   שרת התחבורה מירי רגב בעיריית חיפה:...
*   800 סטודנטים חיפאים קיבלו מלגות בזכות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים