את השם שלו הם בחרו ב-7.10 אך יחשפו אותו רק בברית המילה. חצי שנה אחרי השבת השחורה נולד בן ברמב'ם לזוג המפונים מנחל עוז. כתבה: רונית קיטאי

באותה השבת, כשמחבלי החמאס נמצאים מסביבם, לולרי (42) ועדי (36) ארונוב מקיבוץ נחל עוז, היתה משימה אחת: לשמור על עצמם, ועל ילדיהם. בתם בת השמונה ובנם בן ה-5, שאיתם בממ'ד והשלישי שהיה עדיין ברחם אמו

פורסם ב: 15/04/2024 17:21

משפחת ארונוב : ולרי, עדי, בתם אלי, בנם ינאי והתינוק שנולד אתמול ברמב'ם .צילום:: הקריה הרפואית רמב'ם
'באוקטובר הייתי בחודש השלישי וכל מה שחשבתי עליו באותו יום. זה לשמור על כולנו ולהיות עם שני הילדים שלי', משחזרת האם הטרייה , ומוסיפה: 'אני זוכרת שבחודש רביעי הקטנצ'יק הראה לי שהוא פה כדי להישאר. הראה לי כמה שהוא חזק. למרות כל מה שאנחנו עוברים בתקופה הזאת. גם הלידה שלו הייתה מאוד עוצמתית ושונה מהקודמות. הכל התרחש באופן שונה ממה שאירע בעבר. אחרי כמה ימים ארוכים של אשפוז, עם צירים באים והולכים, הגיעה הלידה עצמה, שהייתה מאוד, מאוד עוצמתית, ולבסוף מאוד מהירה. זה הוציא כוחות ויכולות. ממני וגם ממנו, שהוכיחו שוב כמה שאנחנו מסוגלים לעשות הכל'.

את שם הילוד משפחת ארונוב שומרת לברית, אך היולדת מבהירה כי 'אירועי ה-7.10 בהחלט יהיו חלק בלתי נפרד מהזהות שלו. "השם שלו נקבע באותה השבת. כבר אז הבנו איך נקרא לו', היא אומרת.

אירוע לידת בן המשפחה הוא בשורה משמחת, לא רק עבור הארונובים, אלא עבור קהילת 'נחל עוז' כולה, שמאז ה-7.10 נקלטה בקיבוץ 'משמר העמק' שבעמק יזרעאל. אומרת האם המאושרת: 'כולם מאוד מאוד שמחים וזוהי קהילה מלוכדת ומאוחדת. לשמחתנו גם עזרו לנו במהלך כל ההיריון שהיה מאתגר. הם היו שם בשבילנו ותמכו גם בעזרה עבורי וגם עבור בעלי והילדים. ברגע שילדתי, משפחת נחל עוז כולה איחלה איחולים לבביים ושמחה בשבילנו. זה משהו מאוד מרגש בשבילנו, להיות מסוגלים לבנות לנו עתיד ולהמשיך הלאה'.

(דגנית קניג)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רק עשרות מקרים בעולם: ברמב'ם ניתחו...
*   מינוי חדש בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי:...
*   כלבות טיפוליות ברמב'ם,הפכו את תהליך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים