מהיר ולוחמני: המחווה המרגשת של אריאל אלקין (16) נהג המרוצים הישראלי לחטופים. כתבה: רונית קיטאי

נחת וגאווה לקטיה אלקין העובדת ברמב'ם כטכנאית הנשמה. בנה, אריאל אלקין (16) מחיפה, הוא גאווה ישראלית כפולה. ביום ראשון האחרון, ה-7.4, הוא זכה בהישג מרשים כשקטף את המקום ה-3 בליגת ה USF JUNIORS (פורמולה 4) שהתקיימה בארה'ב. המחווה שבחר לבצע במהלך התחרות והכתרת הזוכים, היא סיבה נוספת להיות גאים

פורסם ב: 10/04/2024 13:55

אריאל אלקין והקסדה עם תמונות החטופים. צילום: לואיס דיאז - Luis Diaz
אריאל אלקין עיצב קסדה מיוחדת, הנושאת את תמונות החטופים, ובחר לחבוש אותה בזמן המרוץ. כשעלה לפודיום, הוא הוסיף להחזיק בקסדה ולהציב מול קהל הצופים בתחרות ובשידור הטלוויזיוני, את הסוגיה הבוערת של השבת החטופים הביתה.

אבל פה לא הסתיימה המשימה שהמתחרה הצעיר לקח על עצמו. כשמנחה התחרות ביקש ממנו להניח את הקסדה ולאחוז בגביע, כמו חבריו לפודיום, הוא סירב בנימוס, ובחר להניף את הקסדה. את המחווה המרגשת ביצע אלקין כאקט של תמיכה בסוגיית החטופים ובמשפחות החטופים, אחת מהן היא משפחתה של לירי אלבג המוחזקת בשבי בעזה למעלה מחצי שנה. אחיה של אלבג, גיא, מתחרה אף הוא בתחום הספורט המוטורי, כנהג קרטינג, וזוכה להישגים בינלאומיים.

לדבריה של אמו של אריאל, קטיה אלקין מרמב'ם: 'המעמד היה מרגש במיוחד ואנחנו כמובן גאים בו על הניצחון שהשיג בעבודה קשה, אבל לא פחות גם בערכים שהוא הביא איתו ובאופן שבו הוא בחר להציף מטרה חשובה ברמה הלאומית, לצד המטרות האישיות שלו. סוגיית החטופים מעסיקה את כולנו. אין אחד שלא רוצים לראות אותם חוזרים הביתה'.

(דגנית קניג)
צילום :לואיס דיאז - Luis Diaz

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'סופר-פארם' יצאה במבצע התרמה להעלאת...
*   שפע של ברכות לאסי שפע שנבחר כמהנדס...
*   41 מנות דם נתרמו היום בדפוס קיבוץ בארי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים