נאוה ברק סוגרת מעגל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: איציק בירן

בכירי המשק הגיעו לאירוע הפרישה של נאוה ברק מעמותת עלם לאחר 28 שנות פעילותה כנשיאת העמותה. מי היה באירוע שהתקיים אתמול בתל אביב?

פורסם ב: 02/04/2024 08:08

מימין לשמאל יהודית רקאנטי, נאוה ברק ואחיה ח'כ מאיר כהן, הרב שי פירון יו'ר 'עלם', טלי ארז מנכ'לית 'עלם'.צילום: איציק בירן
באו להודות על התקופה בה כיהנה נאוה ברק כנשיאת עמותת עלם המסייעת לנוער וצעירים בסיכון. היתה שם צמרת הקהילה העסקית שתומכת בעמותת עלם במשך שנים רבות. בין הנוכחים: הרב שי פירון יו'ר עלם, איש העסקים וממיסדי אמדוקס בועז דותן, שלמה ינאי, תעשיין ויו'ר עלם לשעבר, שר הרווחה לשעבר וחבר הכנסת מאיר כהן שהוא גם אחיה של נאוה, ראובן קרופיק יו'ר בנק הפועלים, ישי דוידי מייסד יו'ר ומנכ'ל קרן 'פימי', דוד פורר.

עוד היו שם יו'ר קבוצת 'ניאופרם' ומבעלי השליטה ב'בזק', אשת העסקים ליאורה עופר יו'ר מליסרון, מושיק תאומים בעליה של קבוצת התקשורת והפרסום 'גיתם', אשת העסקים והפילנתרופית יהודית רקנאטי, צבי נטע מנכ'ל קבוצת 'מכשירי תנועה', עו'ד צביקה אגמון, ענת ברקן, סמנכ'לית משא'ב ב'אלקטרה', איילת שילה תמיר, מנכ'לית הקרן לידידות, פרופ' דנה מרגלית והעיתונאי דן מרגלית, תא'ל במיל' אביאם סלע, איש העסקים גד זאבי ורעייתו טליה.


נאוה ברק נשיאת עמותת 'עלם' היוצאת שיתפה: 'בהתרגשות גדולה אני מסיימת פרק משמעותי בחיי. 28 שנים של עשייה יומיומית, של שליחות, של עבודה הממלאת את כל ההוויה שלי, עבודה, שיש בה סיפוק רב, לצד מחויבות אדירה. מחויבות לעמותה שנפשי נקשרה אליה, מחויבות לצעירים ללא העורף המשפחתי, מחויבות לאתגרים שנצבו בפנינו כל פעם מחדש.

עלם הייתה בשבילי הכל : עוגן חשוב, בית ומשפחה, מפעל חיים של ממש. נחשפתי לעולם שלם של צעירים שנפלו למדרון שלא באשמתם , ולמדתי שבכוחנו לעזור ולסייע להם, כפרט וכחברה. אני מאמינה בלב שלם שהשקעה בבני הנוער במדינתנו היא לא פחות ממשימה לאומית, במיוחד בימים מורכבים אלו, וקוראת לכולם להמשיך ולתמוך. ברגע זה, אני רוצה להגיד תודה - תודה לעלם, שנתנה לי משמעות, תוכן ועשייה בלתי נשכחת. מהיום, אמשיך ואתרום לעלם כמיטב יכולתי כחברת ועד מנהל'.

הרב שי פירון יו'ר עמותת עלם: 'פרישתה של נאוה איננה אירוע של מה בכך. במהלך השנים עלם ונאוה התלכדו לגוף אחד. נאוה השקיעה את כל מרצה בהבטחת עתיד טוב יותר לנערים ונערות בסיכון. תרומתה הצילה את חייהם והבטיחה את עתידתם של אלה שעמדו בשולי הצוק, רגע לפני נפילה לתהום. החברה הישראלית כולה ונערים ונערות בסיכון חייבים רבות לנאווה ברק על תרומתה. תפקידה בעלם יירשם באותיות של זהב בספר הארגונים החברתיים בישראל'.

טלי ארז מנכ'לית עמותת עלם: 'עשרות אלפי בני נוער, עובדים ומתנדבים אומרים היום תודה לנאוה ברק היקרה. זה כמעט 30 שנים שנאוה מלווה את העמותה. בשנים אלו עבדה במסירות אין קץ, פרצה כל מחסום ועברה כל מכשול, והכל במטרה לסייע ליותר בני נוער וצעירים שלא היתה להם כתובת אחרת. בזכות נאוה עלם היא מה שהיא היום. נאוה אמנם נפרדת מתפקידה כנשיאת העמותה אך היא תמשיך ללוות את העמותה כחברת ועד מנהל ואנו מוקירים ומעריכים ההשקעה ארוכת השנים בעמותה'.
צילום: איציק בירן

מימין לשמאל נאוה ארז, ליאורה עופר, טלי ארז. צילום: איציק בירן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שופט בית המשפט העליון יוסף אלרון הגיע...
*   רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת...
*   הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים