מותג המשקפיים 'קאטליה' מבית אופטיקנה משתף פעולה עם המעצבים המובילים בישראל: גלעד קירשטיין ואוריה עזרן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שי פרנקו

'קאטליה' מציגה את קולקציית המשקפיים החדשה שלה HorizonHope, בצילומים שנערכו בספרייה הלאומית בירושלים ומשתפת פעולה ביצירת מעיל ושמלה אופנתיים וחד פעמיים, על ידי שניים מהמעצבים המובילים בישראל

פורסם ב: 26/03/2024 14:40

קאטליה ל'אופטיקנה'. צילום: שי פרנקו
המעצב הצעיר והמוכשר גלעד קירשטיין הוא ללא ספק הדבר הבא בתעשיית האופנה בישראל. הוא הצליח להפוך מאות יחידות נרתיקים של משקפי 'קאטליה' ל...מעיל אופנתי מרהיב, המשלב בתוכו את חדשנות האופנה הבינלאומית. לדבריו: 'העבודה על הכנת המעיל הייתה מרגשת. לקחת מאות יחידות מחומר גלם לא קונבנציונלי ולהפוך אותו לפריט לבוש היה בהחלט אתגר, אך התוצאה מדגימה את כל התכונות הטבעיות והייחודיות של החומר'.

אוריה עזרן בחרה בדרך של הדרמטיות והייחוד בעיצוב שמלת הערב של יעל שלביה, המשלבת אלמנטים קלאסיים עם נגיעות מודרניות, ליצירת מראה סוחף ומעורר השראה. לדבריה: 'השמלה נועדה להיות כמו פרח צר וארוך, עטופה בעליונית מטאפט שהופכת את המראה לסגור ומסתורי, תוך שמירה על הסקסיות והנשיות'.

לשני פרטי הלבוש הייחודיים הותאמו משקפיים שחורות, דרמטיות, סקסיות ויוצאות דופן מקולקציית HorizonHope של 'קאטליה', המביאה בשורה בסתיו 2024. בבחירה לצלם את הקולקציה בספרייה הלאומית בירושלים, קאטליה' והמעצבים מבקשים לשלוח מסר של תקווה וחיזוק בתקופה המאתגרת שבה אנחנו נמצאים.

הספרייה, עם הרקע ההיסטורי והתרבותי, מהווה את הבמה האידיאלית להצגת החדשנות, היופי והתקווה שהקולקציה מייצגת. הקולקציה החדשה של 'קאטליה', בשיתוף פעולה עם גלעד קירשטיין ואוריה עזרן, מדגימה איך אופנה עם יצירתיות וחדשנות של מעצבי על ישראלים יכולה לשנות את המציאות שלנו לטובה.
קאטליה ל'אופטיקנה'. צילום: שי פרנקו

קאטליה ל'אופטיקנה'. צילום: שי פרנקו

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת 'מאפה נאמן' בשיתוף עם הבלוגר והמתכונאי...
*   נקניקיות מהקולקציה: חברת 'מעדני יחיעם'...
*   אחוה זה דבר שצריך תמיד שיהיה בעם.'אחוה'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים