אולסיה קנטור, היזמית והפילנטרופית החברתית הגיעה הבוקר למקלט לנשים מוכות כדי לשמח אותן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: שירן פרץ

אולסיה קנטור יודעת מה הנשים הללו מרגישות. זהו מקום שהיא מכירה היטב, כמי שחוותה בעברה אלימות קשה. משלוח המנות שהביאה איתה בהחל גרם להן אושר

פורסם ב: 24/03/2024 16:47

צילום: שירן פרץ
אולסיה קנטור בביקור מיוחד במקלט לנשים מוכות: 'אני מתרגשת לשמח' כשהיא בתחפושת ועם משלוחי מנות מפנקים במיוחד היא אמרה: 'הגענו הבוקר למקלט לנשים וילדים שעברו אלימות במשפחה, במרכז הארץ. אני מודה על הזכות להיות עבורם התקווה לעתיד טוב יותר, ומתרגשת להגיע לכאן לשמח את הנשים והילדים עם תרומת משלוחי מנות מפנקים ופעילות חוויתית לפורים.

אני מודה על הזכות להיות עבורם התקווה לעתיד טוב יותר, ומתרגשת להגיע לכאן לשמח את הנשים והילדים עם תרומת משלוחי מנות מפנקים ופעילות חוויתית לפורים. "להיות בבוקר הזה עם האמא של התנועה הפמניסטית בישראל, כלת פרס ישראל, י'"ר ומייסדת עמותת ל.א. לאלימות נגד נשים וילדיהן, רות רזניק. תודה לך שלימדת את כולנו שזהו 'מקלט לנשים גיבורות', ושאף אישה אף פעם לא תהיה לבד, כל עוד אנחנו, הנשים הגיבורות, יחד.

בזכות נשים צדקניות נגאלו ובזכותן עתידין להיגאל, בברכת חזרת החטופים לביתם והחיילים בשלום הביתה. חג פורים שמח!!!'.

אולסיה קנטור רקדה עם הילדים ודאגה להנעים את זמנם ולספק להם כמה דקות מתוקות עם משלוחי המנות שקיבלו ממנה.

קנטור שיש לה סיפור חיים מטלטל, היתה אישה מוכה אחרי שעלתה לישראל מרוסיה, אך היא ברחה למעון לנשים מוכות ועבדה בשלוש עבודות כדי לפרנס את ילדיה. מאז הפכה ליזמית ואשת עסקים מובילה בתחום היהלומים. מלבד התרומה שלה לנשים שעברו אלימות קשה, במרכזים לנשים מוכות, היא משמשת גם כמנטורית ובין המקימות של מסלול מנטוריות לנשים מוכות ששומרות על כך שנשים לא יחזרו לאותם המעגלים.
צילום: שירן פרץ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אתמול התקיימה ב'סינמה סיטי' גלילות...
*   הערב התקיים אירוע ההשקה לדוקו- ריאליטי...
*   כוכבי הרשת והטיקטוק אור זוטי אלקיים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים