'רות' מאת: עדו גור. הוצאת 'סיפורפשוט'. כתבה: רונית קיטאי

עדו גור, מנהל בכיר ומשקיע בעולם ההייטק, תמיד שייט בין העולם הריאלי־הלוגי לעולם הדמיון והיצירה.בימים אלה הוא מוציא לאור את ספרו הראשון 'רות' . גיבורת ספרו היא עובדת סוציאלית המחפשת משמעות מגיל מאוד צעיר. בעקבות משבר שהיא עוברת לאחר מותו של אביה, היא נוסעת להתנדב במחנה פליטים, שם היא מגלה כי באורח פלא ביכולתה לראות ישויות קוסמיות מסתוריות

פורסם ב: 22/03/2024 16:14

'רות' מאת עדו גור. הוצאת 'סיפורפשוט'
'יש לנו יכולת להשפיע על בני האנוש' אמר והיא הצליחה לא להשיג על השימוש בגוף ראשון רבים. 'הרמה הכי בסיסית היא לגרום להם לעשות פעולות פיזיות. לקפוץ, לזוז, לדבר. בלי לחשוב. זאת היכולת שיש לך.רמה יותר גבוהה זה לגרום להם לקבל החלטה לעשות פעולה פיזית באופן מיידי......הרמה הכי גבוהה זה לגרום להם לקבל החלטות בקשר לתוכניות עתידיות. מטווח קצר עד טווח רחוק'.

שלושה אלים ושלושה אלינגים – שתי קבוצות יריבות שבכוחן לשלוט בנתיב ההיסטוריה האנושית. במהלך שיטוטיו מעל למחנה פליטים, האל מיכאל מוצא את רות , בת אנוש שלתדהמתו יכולה לראותו. בין השניים נרקמת מערכת יחסים מרתקת, ודרכה רות לומדת על סודות היקום ועל עצמה.

בספר הביכורים שלו 'רות'׳ מציג עדו גור בדרכו המיוחדת את המעגל האין־סופי בחיפוש אחר משמעות, אחר השאלה מה הם הכוחות המניעים את העולם ואחר השאלה המוכרת והמייסרת בדבר הצדק, הטוב והרע. הספר ׳׳רות׳׳ לוקח את קוראיו למסע אמיץ ברחבי ההיסטוריה, הדמיון וחייהם שלהם.

'רות' הוא סיפור מרתק ועוצמתי על המשמעות האמיתית של חיינו וההבנה של מהם הכוחות המניעים את העולם, כשהגבול בין הדמיון למציאות בו מצליח להיטשטש ולסחוף לעולמות אחרים.

עריכה: הגר ינאי

עריכת לשון והגהה: יאיר בן-חור

עיצוב כריכה: קריסטינה מורדוכוביץ'

כל הזכויות שמורות לעדו גור - 2024

210 עמודים - 90 ש'ח. הוצאת 'סיפורפשוט' הבית לסופרים עצמאיים.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'מנהיג נשכח' על חייו ופועלו של אלוף...
*   'הלונה פארק של החיים' The Ride of a Life time...
*   החלטות משנות חיים (ומוות) מאת יוסי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים