מאות אלפי שקלים נאספו בערב התרמה מרגש וייחודי שהרימה עמותת ידידי בית החולים 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מיכה בריקמן, אלי דדון

היה זה לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה בבית החולים. שלומי פורמן יו'ר עמותת ידידי בי'ח 'כרמל': 'במרכז הרפואי 'כרמל' פועלת מחלקת ילדים מצוינת ואיכותית. חסרה בה רק יחידת הטיפול נמרץ. בעזרתכם ובסיוע התרומות שלכם אנחנו נקים אותה לטובת כלל ילדי חיפה והצפון'

פורסם ב: 17/03/2024 09:08

פרופ' גיורא פילר, ד'ר אבי גולדברג, שלומי פורמן, ד'ר שירין, דורי בזרנו וד'ר מוחמד חמד סעיד. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון
עשרות תורמים ואנשי עסקים מבכירי החברות בחיפה ובצפון יחד עם אנשי ציבור ומובילי דעה, התכנסו אתמול בגן האירועים 'כרמלה' שביגור לערב התרמה ייחודי ומרגש לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ ילדים חדשה במרכז הרפואי 'כרמל'.בערב ההתרמה נאספו ונתרמו מאות אלפי שקלים ולבקשת תורמים רבים קופת התרומות נשארת פתוחה וניתן עדיין לתרום לטובת הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים בעמוד הפייסבוק ובאתר עמותת ידידי 'כרמל' .

פתח את הערב במילות תודה וברכה יו'ר עמותת הידידים של בי'ח 'כרמל' שלומי פורמן: 'לפני שמונה חודשים נכנסתי לנעליה הגדולות של ג'נט דנקנר ז'ל אשר הובילה שנים רבות את עמותת הידידים. ערב ההתרמה שאנו מקיימים הערב הוא למעשה האתגר הגדול הראשון שניצב בפני ובפני עמותת הידידים וזאת למטרה סופר חשובה ונעלה. הקמת חדר טיפול נמרץ ילדים מציל חיים. תודה מעומק הלב לכל אחד ואחת מכם שפתח את הכיס ותרם תרומה נדיבה בדרך להשגת המטרה'.

את ערב ההתרמה הנחה בהתנדבות וכדרכו עשה זאת בכישרון רב,המאסטרו והמנצח המוכשר גיל שוחט. הוא הקסים את הקהל בוירטואוזיות מדהימה על הפסנתר כשהוא מנגן ומביא את סיפורה של מחלקת הילדים בתוספת ניחוח מוסיקלי קלאסי ומרגש.

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג הודה לחברי עמותת הידידים ולתורמים הרבים: 'ביה"ח כרמל מוביל במרכזי המצוינות שלו ומחלקת הילדים שלנו היא מרכז מצוינות מיוחד עם צוות מחלקה נדיר באיכותו, צוות שהוא הפנים היפות של החברה הישראלית במיטבה. התרומה שלכם תעזור לכל תושבי חיפה והצפון לקבל טיפול מלא ומושלם במחלקת הילדים שלנו".

מנהל מחלקת הילדים בכרמל פרופ' גיורא פילר שהכסף הנתרם יאפשר את הקמת יחידת הטיפול נמרץ ילדים במחלקתו אמר: 'כשהגעתי לפני שנים לנהל את המחלקה התאהבתי בה. יש לנו מחלקה ייחודית עם שיתוף פעולה ייחודי בקהילה שאין כמוהו בכל הארץ. כולנו משרתי ציבור שנותנים את הרפואה הכי טובה לילדים . הנתינה והתרומה שלכם תחזור אליכם ולקהילה וכולם ירוויחו ממנה'.

מנהלת הסיעוד של מחלקת הילדים ב'כרמל' האחות סיגל שטראוס הודתה במילים חמות לתורמים: 'אנחנו, צוות מחלקת ילדים, מבקשים את עזרתכם ואת נדיבות לבכם, בהגשמת החלום שלנו, יש לנו מחלקה מצוינת עם צוות מצוין אבל חסר לנו טיפול נמרץ שייתן מענה לטיפול בילדים מורכבים וקשים. בעזרתכם האדיבה נוכל לעלות מדרגה ולהעניק לכל המטופלים שיגיעו לאלינו לכרמל את המענה והטיפול המושלם והמלא לכל ילד וילד'. בסיום דבריה הזמינה סיגל את משפחתו של עידן אחד הילדים שטופל במחלקה שהציגה את סיפורו המרגש והנדיר שלו מרגע הגעתו למחלקה ועד לשחרורו המוצלח לאחר מספר שבועות.

את ערב ההתרמה המוצלח שנערך ב'כרמלה' בקיבוץ יגור, סביב שולחנות ערוכים ואוירה מכובדת סגר ד'ר יניב לוויתן בהרצאה מרתקת על לוחמה פסיכולוגית בעסקים.

בסוף הערב הודה יו'ר עמותת הידידים שלומי פורמן למנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים דורי בז'רנו על העזרה והתמיכה הצמודה להצלחת הערב. תודה והערכה מיוחדת היתה לעו'ד ישראל אסף שהיה הגורם המניע לאירוע ההקמה ולגזברית העמותה הגב' אורלי שטיינברג שסייעו רבות להפקת והצלחת הערב. שלומי הודה לכלל חברי העמותה היקרים שנרתמו לסייע להצלחת הערב וגיוס התרומות.

סיכם את הערב שלומי פורמן: 'החברות בעמותת הידידים 'כרמל' היא הזדמנויות לפעול בקהילה שלנו לעולם טוב יותר. עמותת הידידים תמשיך לפעול ולצרף חברים חדשים בעלי נתינה ורוח צעירה, אשר יוצרת תקווה, מדביקה ברעננות שלה ובכך היא סוחפת אחריה רבים וטובים. יחד, נפעל להיות גורם משמעותי ומשפיע בקהילה בחיפה ובצפון למען חיזוקו ופיתוחו של המרכז הרפואי כרמל '.

לתרומות והצטרפות לעמותת ידידי בית חולים 'כרמל' הקליקו כאן :

www.yedidim-carmel.org.il
אהובה טל, אורלי אייזנברג, רחל שקור וסיגל שטראוס. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון

מימין לשמאל מוטי זייד, עו'ד ישראל אסף ודורי בז'רנו. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון

פרופ' גיורא פילר וגיל שוחט. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון

ערב ההתרמה ל'כרמל'. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון

שלומי פורמן יו'ר עמותת ידידי בי'ח 'כרמל'. צילום: מיכה בריקמן ואלי דדון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שופט בית המשפט העליון יוסף אלרון הגיע...
*   רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת...
*   הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים