ראש עיריית חיפה יונה יהב: תם עידן הנתק בין עיריית חיפה והממשלה, מעכשיו אנחנו עובדים ביחד. כתבה: רונית קיטאי. צילום: גביש מדיה

ראש עיריית חיפה הנבחר יונה יהב שזכה ב-62.6% מקולות הבוחרים: 'אאחד את כל חלקי העיר, יהודים וערבים, שמסרבים להיות אויבים. דתיים וחילונים כאחד - עם אחד'. היה זה בתום תוצאות הבחירות, כאשר ראש עיריית חיפה הנבחר יונה יהב נשא בנאום זכייה מרגש , שהאזינו לו מאות מתנדבי מטה הבחירות

פורסם ב: 11/03/2024 04:13

יונה יהב ראש העיר חיפה. צילום: גביש מדיה
'חיפאיות וחיפאים אהובים. את האמת? התגעגעתי! כמה אני אוהב את העיר הזו. אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי וליווה אותי במערכת הבחירות הזו. אני עוד אודה לכל אחד ואחת מכם ומכן אישית על כל העבודה המסורה, לילות כימים כדי לדאוג לעתידה של חיפה היפה שלנו. תמה מערכת הבחירות, מעתה כולנו חיפה אחת!

אני פונה לראש הממשלה ולממשלת ישראל: תם עידן הנתק בין עיריית חיפה והממשלה. מעכשיו אנחנו עובדים ביחד. אני מישיר מבט לכל מקבלי ההחלטות בישראל: חיפה לא תהיה עוד בעדיפות שניה. חיפה first! חיפה לפני הכל. חיפה צריכה להתכונן היטב לכל תרחיש ובכלל זה למלחמה, חיפה תנצח את נסראללה!

עם שובי לתפקידי אני מתכוון לאחד את כל חלקי העיר, יהודים וערבים, שמסרבים להיות אויבים. דתיים וחילונים כאחד - עם אחד. 5 דתות עיר אחת טובה ושיוויונית לכולם.

אני רוצה להודות לראשת העיר היוצאת עינת קליש רותם על תקופת שירותה למען העיר. אני שב לתפקיד חיי, להתחיל תיקון גדול למען חיפה ותושביה. אלו יהיו 5 שנים בהם נקבע את מיקומה של חיפה כבירת מטרופולין הצפון וכעיר העתיד של צעירי ישראל.

אני רוצה לאחל לכולנו ובפרט לחיילי צה"ל הנלחמים עבורינו, ול-134 החטופים והחטופות שנמצאים עדיין בשבי החמאס, שישובו למשפחותיהם בקרוב שלמים ובריאים'.

(ליאור רוזנטל )
ראש העיר חיפה הנבחר יונה יהב. צילום: גביש מדיה

צילום: גביש מדיה

צילום: גביש מדיה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שופט בית המשפט העליון יוסף אלרון הגיע...
*   רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת...
*   הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים