יונה יהב ניצח בגדול את הסיבוב הראשון בבחירות לראשות עירית חיפה עם 36.2% מהקולות. צילום: אלעד מלכה

הבעת אמון אדירה של תושבי העיר חיפה ביונה יהב. כבר הלילה החלו מגעים עם מועמדים ורשימות להקמת קואליציה רחבה בראשותו של יונה יהב, שהיה על סף ניצחון בסיבוב הראשון. יהב: 'תושבי חיפה גילו בגרות אדיירה והצביעו בעד ראש עיר אמיתי, מנוסה ואחראי'

פורסם ב: 28/02/2024 06:55

יונה יהב. צילום: אלעד מלכה
על סף ניצחו בסיבוב הראשון: יונה יהב ניצח בגדול את הסיבוב הבחירות הראשון בחיפה. 36.2% מהמצביעים בחיפה בחרו בו לתפקיד ראש העיר. 13.2% מהם בחרו בסיעת חיפה שלנו בראשות יונה יהב לסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר חיפה.

כבר הלילה החלו מגעים עם מועמדים ורשימות לבניית קואליציה רחבה ויציבה במועצת העיר חיפה בהנהגתו של יונה יהב, אשר הבטיח כי מיד עם בחירתו יקים ממשלת אחדות חיפאית.

יונה יהב שכיהן כראש עיר במשך שלוש קדנציות, אמר על הבעת האמון המחודשת בו על ידי הציבור החיפאי: "אני נרגש מהתמיכה האדירה של עשרות אלפי חיפאים. ניצחנו בפער אדיר את הסיבוב הראשון, ואני מתכוון להגדיל אותו ולהשלים ניצחון סוחף בסיבוב השני.

"תושבי חיפה גילו בגרות אדירה וקבעו כי חיפה חייבת ראש עיר אמיתי, מנוסה ואחראי. ברגישותם ובגרותם הם דחו קמפיין אלים, שקרי ונבזי נגדי, שנוהל לאורך כל מערכת הבחירות.

'אני קורא לועדת הבחירות המרכזית לא לאשר לגורמים קיצונים להפוך את חיפה לזירת קרב בסיבוב השני, אלא להפוך את הבחירות האלה לאירוע דמוקרטי, שמוסיף כבוד לעירנו חיפה. סיעת 'חיפה שלנו' היא הסיעה הגדולה במועצת העיר. היא תאפשר לי להקים קואליציה רחבה ויציבה, ולהוביל בחמש השנים הקרובות תהליך של תיקון גדול בחיפה, שיביא עימו תקווה גדולה ותנופת צמיחה לעירנו'.

(ליאור רוזנטל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הודעה משותפת לעיריית חיפה ולרשות...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים