איגוד מכוני הרישוי בישראל בחר הנהלה חדשה

בראשות האיגוד תעמוד עו'ד סוזן דבי-סבן מנכ'לית ובעלת מכון הרישוי 'מבדק' בפתח-תקווה. מי עוד בין הנבחרים?

פורסם ב: 26/02/2024 09:25

סוזן דבי-סבן. צילום: יח'צ
באסיפה כללית של איגוד מכוני הרישוי שבאיגוד לשכות המסחר, נבחרה הנהלת האיגוד שתוביל את הפעילות בשנים הקרובות.

לתפקיד יו'ר האיגוד, נבחרה כאמור עו'ד סוזן סבן-דבי. היא בת 36 נשואה ואמא ל-4 ילדים, מכהנת כמנכ'לית ובעלת מכון הרישוי 'מבדק' בפתח-תקווה מאז 2014. בשירותה הצבאי הייתה פראמדיקית קרבית, ולאחר מכן עבדה כפארמדיקית במד'א. סוזן בוחנת רכב, הנדסאית רכב ובעלת כתב הסמכה לניהול מוסך ובודקת קניה. סוזן בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל ותואר שני במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

בנוסף, נבחרו כחברי הנהלת איגוד מכוני הרישוי:

- אייל ברכה, מכון רישוי טסט פיקס.
- זאהר בדארנה, מכון רישוי הגליל תחבורה ורכב.
- ניר סלנסקי, מכון רישוי בסט טסט ירושלים.
- עמרם שיטרית, מכון רישוי אוטו טסט בית שמש.
- אבישי מכלוף, מכון רישוי טסט אשדוד.
- ליטל אלמוג, מכון רישוי ניו טסט באר-שבע.


כחברי ועדת הביקורת נבחרו:
- גלעד רוזנברג, מכון רישוי מ.מ.מ. ירושלים.
- אלברט חדאד, מכון רישוי קצרין.

יו"ר האיגוד, עו"ד סוזן סבן-דבי הודתה לחברי האיגוד על האמון שנתנו בה להובלת פעילות איגוד מכוני הרישוי וציינה: "אנו נמצאים בפתחה של תקופה מאתגרת, חשוב לשמור על הפרדה ברורה בין מכוני הרישוי והמוסכים על מנת לשמור על רמת בדיקה גבוהה ולמנוע ניגודי עניינים. חברי האיגוד בודקים מידי שנה כ-3.5 מיליון רכבים, משאיות, אופנועים וכלי רכב נוספים, שנוסעים בכבישי ישראל. בדיקת בטיחות שמתבצעת במכון רישוי מוסדר, מבטיחה את בטיחות הנוסעים ברכב ובטיחות שאר האנשים במרחב הציבורי.

איגוד מכוני הרישוי הגיש למשרד התחבורה תוכנית לשיפור הבדיקות במכוני הרישוי וימשיך לפעול בשיתוף פעולה פורה עם משרד התחבורה על מנת לייעל את שיפור השירות לאזרחים, דיגיטציה, אפשרות לקביעת תורים מראש, הנגשת השירות לאזרחים, הכשרת בוחני רכב מקצועיים נוספים, לרבות אמצעים לשיפור הבדיקה והמכשור המתאים לרכבים החשמליים החדשים שיצאו בשוק, על מנת לייעל את הליך הרישוי השנתי ולהקל על האזרח" ציינה סוזן.

האיגוד הוקם בשנת 1986 מתוך מטרה לאגד את כל מכוני הרישוי בארץ. בתוך תקופה קצרה, האיגוד הפך לאחד הגופים המשפיעים במשק בתחום בטיחות הרכב, לאור ניסיונם ארוך השנים ומקצועיותם של חברי האיגוד. באיגוד חברים 64 מכוני רישוי מצפון הארץ ועד דרומה. מכוני הרישוי מעסיקים מאות עובדים, בכללים בוחני והנדסאי רכב מקצועיים שתפקידם לשמור על בטיחות הרכבים שנוסעים בכבישי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   נינה גורדצקי שחקנית הבדמינטון - לפריזת.כתבה:...
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...
*   קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים, אודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים