ד'ר רחל דהן מונתה למנהלת הרפואית של מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית', רונית קיטאי

ד"ר דהן תושבת חיפה, נשואה ואם לשניים, תעמוד בראש ההנהלה הרפואית של המחוז הגדול ביותר ב'כללית' ותהיה מופקדת על כלל שרותי הרפואה והפרא - רפואה הניתנים בו. רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בירך על המנוי האיכותי

פורסם ב: 25/02/2024 14:12

ד'ר רחל דהן. צילום: דוברות 'כללית'
תחת ניהולה 1,700 רופאים שכירים ועצמאיים ומאות אנשי מקצועות הבריאות בפריסה של למעלה מ- 200 מרפאות ראשוניות, מרכזים רפואיים ועוד מאות מרפאות עצמאיות.

את לימודי הרפואה סיימה ד'ר רחל דהן בבית הספר לרפואה בבאר שבע ואת ההתמחות ברפואת המשפחה עשתה בחוג לרפואת המשפחה בחיפה. השלימה לימודי מאסטר ברפואת משפחה וחינוך רפואי באוניברסיטת לונדון באונטריו שבקנדה והינה מורשית לטיפול בהיפנוזה. בנוסף לכך היא פעילה מאד בתחום הגמילה מעישון, במשך שנים רבות ואף כיהנה מספר שנים כיו'ר החברה הישראלית לגמילה מעישון של הר'י.


לד"ר דהן עבר מקצועי וניהולי רחב היקף והיא בעלת ניסיון רב במתן שרות רפואי ובניהול והובלת צוותים בכללית.
בתפקידה בשש השנים האחרונות, כמנהלת אזור חיפה היא הובילה לשיפור משמעותי בשירות הרפואי הניתן ללקוחות 'כללית' בחיפה, תוך קידום איכות הטיפול והחדשנות ובכך הובילה את המינהלת והאזור למקום הראשון בארץ בתחום האיכות הרפואית. קודם לכן, ניהלה במשך 6 שנים את מערך הרפואה של 'כללית' באזור הקריות ובעבר עבדה כמנהלת מרפאה גדולה, כרופאת משפחה ורופאה במערך ההוספיס בית של 'כללית'.

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית': 'ד'ר דהן מביאה עמה ניסיון מקצועי רב שנים, בתחום הרפואי ובתחום הניהולי והיא בעלת יכולות מוכחות בהובלת צוותים ובהשגת יעדים. עשרות מנהלים ורופאים בכל רחבי המחוז הוכשרו והתלמדו ע'י ד'ר דהן ותודות להובלתה, המערך שבניהולה הגיע למקום הראשון בארץ בתחום האיכות הרפואית. הישגיה בתחום האיכות הרפואית מדגישים את מחויבותה למתן שירות רפואי, איכותי ומקצועי ללקוחות כללית. אני בטוח כי ד'ר דהן תביא עמה את אותה רוח עשייה ותמשיך להוביל את המחוז להישגים רבים נוספים. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש ומברך אותה על הצטרפותה לצוות הנהלת המחוז'.

(טלי שרייר-וגנר)
רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית'. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים