מועדון הפלטינום של בנק הפועלים אירח את לקוחותיו למופע מיוחד בהיכל התרבות בתל אביב כתבה: רונית קיטאי. צילום: איציק בירן

המופע שהתקיים הוא 'עוד לא תמו כל פלאייך' של שירי מימון והתזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחו של גיא פדר , נפתח בביצוע מרגש לשיר 'שלג בשרב' של שירי מימון שאירחה על הבמה את רותם שרעבי, סטודנטית בבית ספר רימון ואחיינית של יוסי ואלי שרעבי שנחטפו מקיבוץ בארי עזה ב-7/10 שביצעה איתה את השיר. בנק הפועלים אירח גם מאות מפונים

פורסם ב: 25/02/2024 10:25

מימין לשמאל דב קוטלר ,שירי מימון, גיא פדר, ראובן קרופיק ,דלית רביב ואיילת יסעור. צילום: איציק בירן
במופע זה אירח בנק הפועלים מאות מפונים מיישובי עוטף עזה וביניהם: כפר עזה, רעים ונתיב העשרה. ראובן קרופיק יו'ר בנק הפועלים, דב קוטל, מנכ'ל בנק הפועלים, דלית רביב משנה למנכ'ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית ואיילת יסעור מנהלת בנקאות פלטינום.

היו שם לקוחות הפלטינום של בנק הפועלים שנהנו ממופע עוצמתי של הזמרת שירי מימון שביצעה את השירים הגדולים שלה בעיבודים מרגשים יחד עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית.

בין השירים ששירי מימון ביצעה במופע: 'השקט שנשאר', 'נשימה', 'אהבה קטנה', 'כמה פעמים', 'זכוכיות' וגם השירים 'אמא' ו-'כשהלכת' שקיבלו בתקופה האחרונה משמעות חדשה וזכו להשמעות רבות.

בתמונה (מימין לשמאל): דב קוטלר, מנכ'ל בנק הפועלים, שירי מימון, גיא פדר מנצח התזמורת הפילהרמונית הישראלית, ראובן קרופיק, יו'ר בנק הפועלים, דלית רביב, משנה למנכ'ל בנק הפועלים והממונה על החטיבה הקמעונאית ואיילת יסעור מנהלת בנקאות פלטינום.


(איתן אטיאס)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'מדיטק' ומוזיאון העיצוב חולון, ערכו...
*   משפחות שכולות נפגשו עם נשיא המדינה...
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים