בין לבין מאת אל-עד קניגסברג כהן. ליווי אמנותי ופונט ייעודי: נעה כ'ץ. ערך: יותם שווימר. צביעה: אל-עד קניסברג. עיצוב: דור כהן. הוצאת 'מטר'

אבי-אל מתבייש. הוא בגיל ההתבגרות והוא שונא להשתמש במכשיר השמיעה שמהווה עבורו תזכורת מתמדת לחירשות שלו, אבל בלעדיו הוא נתקל בצרות אחרות ובבריונות. זה קשה לא להבין את הסביבה, וקשה לא פחות להיות לא מובן על ידה. מצד אחד, אבי-אל נחוש למצוא דרך בה יוכל להרגיש סוף־סוף נער עצמאי העומד בזכות עצמו, ללא טובות מאף אחד

פורסם ב: 22/02/2024 14:00

בין לבין מאת אל-עד כהן קניסברג. רומן גרפי בהוצאת ספרי 'מטר'
מצד שני, חשוב לו להיות חלק ממשהו. אבל בעיקר הוא רוצה להפסיק לא להיות פה ולא שם, או להיות קצת פה וקצת שם. ובקיצור, הוא לא רוצה לחיות את החיים בין לבין.

במסע התבגרות יוצא דופן הנע בין צחוק לבכי, בין קשיחות לרגישות, בין שנות השמונים של המאה הקודמת לשנות העשרים של ימינו, ובהשראת סיפור חייו של היוצר, יפענח אבי-אל כיצד לחיות בגאווה ובשלווה עם החירשות ועם מרכיבים נוספים ומפתיעים בזהותו, אותם הוא רק מתחיל לגלות.זהו רומן גרפי מיוחד במינו בספרות העברית, המצויר ומסופר ביד אמן ועוסק בשונוּת, בשייכות למשפחה ולסביבה, בקבלה עצמית ובכוחה של אהבה להופיע במקומות לא צפויים ולשנות את החיים.

אל-עד קניגסברג כהן מחבר הספר הוא גם יוצר הסרט הדוקומנטרי 'איך מסמנים אהבה' זוכה פרס הקהל בפסטיבל דוקאביב 2017, מאייר, תסריטאי, חי בתל אביב עם בן זוג שומע, ועם שני ילדים שומעים במסגרת הורות משותפת. אל-עד הוא היום חירש גאה שלמד שלהיות שונה זה כוח.


ליווי אמנותי ופונט ייעודי: נעה כ'ץ. עורך: יותם שווימר.

216 עמודים -98 ש'ח. רומן גרפי בהוצאת ספרי 'מטר'
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   ניהול מתוך שליחות. ניהול על פי הגותו...
*   למי הובטחה הארץ המובטחת? מורה נבוכים...
*   רב מכר של ה'ניו יורק טיימס' הוא הספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים