סקר 'מאגר מוחות' קובע: יונה יהב בדרך לניצחון עם 39% בכלל המדגם ו-46% בקרב בעלי הדעה , יותר מכפול מהמועמד במקום השני

פרופ' יצחק כ'ץ התייחס לתוצאות : 'הסקר מלמד כי יונה יהב מוביל בפער גדול על פני כל המועמדים האחרים והוא בעל סיכויים טובים לנצח ולהכריע את הבחירות כבר בסיבוב הראשון'

פורסם ב: 22/02/2024 10:08

עו'ד יונה יהב לשעבר ראש העיר חיפה ומועמד מוביל לחזור לתפקיד זה. צילום: רונית קיטאי
סקר מקיף שערך מכון מאגר מוחות בניהולו של פרופ' יצחק כ"ץ קובע כי יונה יהב מוביל בפער גדול במרוץ לראשות עיריית חיפה, ומבסס את מעמדו כמועמד המוביל לזכייה בתפקיד. בסקר שנערך בין ה-20-21.2 בקרב 501 נשאלים בני 17 ומעלה תושבי העיר עולה כי יהב זוכה ל-46% אהדה ותמיכה בקרב בעלי הדעה.


על פי הסקר, דוד עציוני רק עם 20%, יעקב בורובסקי 10%, אביהו האן 7%, עינת קליש רותם 6%, שרית גולן 4%, צביקה ברבי 3%, יוסי שלום 3%, וקיריל קארטניק עם 1% בקרב בעלי הדעה.

בקרב כלל המדגם,יונה יהב מוביל עם 39%. אחריו דוד עציוני (17%), יעקב בורובסקי (9%), אביהו האן (6%), עינת קליש רותם (5%), שרית גולן (3%), צביקה ברבי (2%), יוסי שלום (2%), וקיריל קארטניק (1%). 16% מהמשיבים ענו "לא יודע" במי יבחרו.

יונה יהב אמר בתגובה לממצאי הסקר: 'אנחנו מובילים בגדול בכל הסקרים ואנחנו בדרך לעשות ניצחון גודל ותיקון גדול. אנחנו ניצבים בפני הכרעה גורלית לעירנו - חיפה חופשית וליברלית בעיר שנעים לחיות בה, או עיר קיצונית שתאבד את אופיה המיוחד'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הודעה משותפת לעיריית חיפה ולרשות...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים