'טילטיל' הוא לירון אורפלי, נבחר להיות הפרזנטור של רשת 'ביג שופ'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

היום הצטלם 'טילטיל', זוכה 'הישרדות' ונהג מונית חביב, לקמפיין של 'ביג שופ' ביחד עם כל המשפחה, לצד אשתו ורד ובתו תאיר.זוכה 'הישרדות' הוא גם מגיש אהוד , אשר נבחר לשמש כפנים החדשות של רשת 'ביג שופ'.

פורסם ב: 20/02/2024 14:19

צילום: אור גפן
בסוף יום הצילומים כחלק מצילומי הקמפיין, נשפכו על טילטיל דלי צבע והוא נרטב מכף רגל ועד ראש. זה לא היה במקרה אלא מכוון כי הצבעים נשפכו על טילטיל כחלק מקמפיין חדש וייחודי לרשת 'ביג שופ': 'כל מבצע בצבע' המאפשר לערבב בין פריטים שונים ממחלקות שונות ברשת.

בנו של טילטיל, יוסי אורפלי המשרת בימים אלה בטירונות ,ונוכחותו היתה חסרה למשפחה על סט הצילומים. טילטיל סיפר על הגעגועים אליו וכי הוא מחכה לו בקוצר רוח שיסיים את הטירונות של חיל השריון.

מרשת 'ביג שופ' נמסר: 'אנו נרגשים וגאים מאד לצרף את טילטיל למשפחת רשת 'ביג שופ'. בחרנו בו כאחד שמייצג משפחתיות, אדם אהוב וערכי, שמקרין חום ואהבה לכל מקום שאליו הוא מגיע, יחד עם עשייה חברתית גדולה למען הקהילה. החיבור שלנו עם טילטיל, כאדם צבעוני ושמחכמי שהכי מתאים להשיק את קמפיין "כל מבצע בצבע" החדש והמסקרן שלנו רשת ביג שופ. אנו גאים בו מאד ומתרגשים מהדרך החדשה שלנו יחד'.

טילטיל הגיב: 'אני מאוד מתרגש וגאה להיות הפרזנטור של רשת 'ביג שופ' ששמה על דגלה משפחתיות, יחד עם עשייה חברתית גדולה למען הקהילה. התחברתי מאוד למחירים ולאני מאמין של הרשת, אפשר למצוא הכל בביג שופ, ואין לי ספק ששיתוף הפעולה ביני לבין הרשת יביא איתו תוצרים מעניינים מאוד, שתוכלו לראות כבר בקרוב."
צילום: אור גפן

טילטיל 'צבעוני' לאחר ששפכו עליו צבע. צילום: אור גפן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   נינה גורדצקי שחקנית הבדמינטון - לפריזת.כתבה:...
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...
*   קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים, אודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים