קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים אודי סעדה רכשה את כלל שטחי המסחר 'בית הדובדבן' בקריית אונו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: לילך סעדה, אופיר אריה

'בית הדובדבן 'בקריית אונו נרכש בקרוב ל-100 מיליון ש'ח מחברת ליסא החזקות. אודי סעדה מנכ'ל קבוצת 'סלדן' על העיסקה שכוללת גם רכישת 50 חניות תת-קרקעיות במתחם

פורסם ב: 19/02/2024 09:55

אודי סעדה. צילום: לילך סעדה
השטח המסחרי משתרע על 2,800 מ'ר וכולל שוכרי עוגן עם חוזים ארוכי טווח ומאוכלס ב-100%.צפי ההכנסות השנתי מהמתחם מוערך בשמונה מיליון ש'ח.

אודי סעדה מנכ'ל קבוצת 'סלדן': 'מתחם 'בית הדובדבן' מתאפיין בשוכרי עוגן משמעותיים : קפה נאפו, גרקו, ג'ייקובס בייקרי, ,M32 , טיב טעם, Wolt Market ועוד. אנו רואים ב'בית הדובדבן' נכס משמעותי שמצטרף לפורטפוליו של החברה בתחום המניבים. קריית אונו צברה בשנים האחרונות תאוצה ואנו רואים את הרצון של תושבי האזור לבתי עסק איכותיים שבאים לידי ביטוי בפדיונות של העסקים'.

קבוצת 'סלדן' בבעלות איש העסקים אודי סעדה רכשה את כלל שטחי המסחר במתחם 'בית הדובדבן' ברחוב הדובדבן 7, בקרית אונו. 'ליסא החזקות' מכרה את המרכז בתמורה לכ- 100 מיליון ש'ח.

הקבוצה רואה בנכסי נדל"ן מניב באזורים אסטרטגיים כמנוע צמיחה משמעותי שיוצר תזרים מזומנים חיובי.
המתחם מתפרש על שטח של כ- 6 דונם, מתוכם שטחי משרדים של כ-13,000 מ"ר, ושטח המסחר בבעלות קבוצת סלדן כ-2800 מ"ר, במתחם בסה"כ 13 בתי עסק.

בבעלות קבוצת 'סלדן' נכסים מניבים נוספים בירושלים, חיפה, אשדוד ואשקלון. במקביל נמצאת הקבוצה בהליך תכנון מתקדם של פרויקטים נדל'נים מתחום המסחר, המגורים, הלוגיסטיקה והמלונאות במיקומים אסטרטגים ייחודיים. קבוצת סלדן מתמחה ברכישה של מרכזים מסחריים ומרכזים לוגיסטיים בעיקר מעוגני רשתות המזון המובילות.

בבעלות הקבוצה נמצא מרכז לוגיסטי מושכר בשטח של 25,000 מ'ר בפארק ראם, שטח של 110 דונם קרקע באשדוד עליו תבנה חנות 'איקאה אשדוד' ותחל בניית מרכז מסחרי בגן יבנה בשטח של 22,000 מ'ר. בנוסף, עתודות קרקע ומרכזים מסחריים בפיתוח המהווים פוטנציאל להשכרה עתידית. למרות מצב המלחמה בו אנו מצויים בימים אלו הקבוצה אינה חוששת להמשיך להשקיע ולפתח נכסים באזור דרום הארץ.

קבוצת סלדן מוחזקת בבעלות של 100% ע"י איש העסקים אודי סעדה. הקבוצה הוקמה בשנת 2014 ומתמחה בעיקר בנדל"ן מניב, בתחומי הלוגיסטיקה, המגורים והמשרדים. לקבוצה בעלות על עשרות אלפי מטרים של נכסים מניבים המושכרים ברחבי הארץ, בין היתר בירושלים, חיפה, אשדוד, אשקלון, גן יבנה, פארק ראם, קריית אונו, אופקים, נאות חובב ושדרות. בבעלות הקבוצה זרוע מסחרית עם מספר חברות כגון, חברת "אמן דגים" הפועלת ומתמחה בענף הדגים קרוב ל30 שנה, בעיקר ביבוא ושיווק של דגים לעסקים ומסעדות מובילות בתחום הקולינרי, 33% מרשת חנויות הנוחות "סבן אקספרס" לה יש פריסה של 125 חנויות מקריית שמונה ועד אילת וחברה למחזור סוללות ליתיום "בט-רי" שהוקמה מתוך שאיפה לתת מענה לצורך ההולך וגובר בפתרונות מחזור של סוללות ליתיום מעולם הרכב.
מתחם 'בית הדובדבן'. צילום: אופיר אריאל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   שני חוקרים מהטכניון זכו במענקי ERC...
*   כבוד עצום! פרס טיורינג, 'הנובל של מדעי...
*   אחרי דחייה בשל המלחמה, נערך אתמול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים