עו'ד יונית קלמנוביץ' נבחרה כנציגה חדשה ללשכת עורכי הדין בוועדה למינוי שופטים. צילום: לשכת עורכי הדין

היום (א׳), בחרה לשכת עורכי הדין את נציגתה לוועדה למינוי שופטים, עו״ד יונית קלמנוביץ. היא נבחרה ברוב של 30 קולות מול 1. עו'ד יונית קלמנוביץ תכהן כחברת הוועדה לצד עו'ד מוחמד נעאמנה יו'ר מחוז צפון בלשכת עורכי הדין.. עו'ד עמית בכר ראש לשכת עורכי הדין ברך על בחירתה

פורסם ב: 18/02/2024 20:54

עו'ד יונית קלמנוביץ' נציגה חדשה ללשכת עורכי הדין בוועדה למינוי שופטים. צילום: לשכת עורכי הדין
יונית קלמנוביץ היא יועצת משפטית מנוסה, מיומנת בניהול משאים ומתנים עסקיים בהיקפים משמעותיים, הקמה וניהול מחלקות משפטיות, והינה בעלת ניסיון עשיר בעבודה מול גורמי מדינה וגופים ציבוריים.

עו'ד יונית קלמנוביץ: 'אני רוצה להודות לחברי המועצה שנתנו בי את אמונם ובחרו בי לתפקיד החשוב והרגיש הזה. עיניו של הציבור וכלל ציבור עוה״ד נשואות לועדה לבחירת שופטים ולא בכדי. אני מתחייבת למלא את התפקיד במקצועיות, בחריצות ובנאמנות לערכי המשפט ולדמוקרטיה על מנת לשמור על מערכת משפט עצמאית, איכותית ומקצועית'.

עו'ד עמית בכר, ראש לשכת עורכי הדין: 'אני מברך על בחירתה של עו״ד יונית קלמנוביץ כנציגה של לשכת עורכי הדין בוועדה לבחירת שופטים. עו״ד קלמנוביץ הינה אשת מקצוע ותיקה ומנוסה ובחירתה תעזור לנו לממש את החזון ואת ההבטחה שלנו, לשמור על מערכת המשפט עצמאית וחזקה, לשמור על בחירה מקצועית של שופטים ולהילחם על דמותה וצביונה של מדינת ישראל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...
*   קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים, אודי...
*   הזמר והיוצר אייל שלום יצא עם סינגל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים