תזונה ואורח חיים בריא גם במילואים: תוכנית דיגיטלית חדשה לשמירה על תזונה נכונה ואורח חיים בריא בימי מילואים מבית 'חלי ממן'. צילום: רונן פדידה

8 שבועות של תכנית דיגיטלית, ליווי מדויק ופרקטי עם חלי ממן והצוות המקצועי, תמיכה מלאה בכל האמצעים הדיגיטליים, אימוני כושר והקניית כלים לשינוי ולהטמעת הרגלי אכילה נכונים ובריאים לימי המילואים. התוכנית במחיר מיוחד לחברי מועדון הצדעה

פורסם ב: 13/02/2024 11:26

חלי ממן מייסדת רשת תמיכה לאורח חיים בריא צילום: רונן פדידה
בעיצומם של ימי המלחמה לא שגרתיים מחוץ לבית, נשים המשרתות במילואים נאלצות להתמודד עם אתגרים ייחודיים בכל הקשור לשמירה על אורח חיים בריא. בעיה זו אף מתעצמת לאור העובדה שדווקא בתקופה זו הבטחת תזונה בריאה חשובה פי כמה במהלך ימי המילואים, כיון שיש בה כדי להשפיע ישירות על היכולות הפיזיות והנפשיות של אותן הנשים למלא את חובותיהן.

בעוד שבימים כתיקונם השיגרה מאפשרת לשמור על הרגלים נכונים, כשהן מתרוצצות בין האחריות שלהן בשדה הקרב, נשות המילואים מוצאות את עצמן בתקופה מורכבת שבה הטיפול בגופן, בבריאותן ובתזונה צריך להיות בחשיבות עליונה.

התוכנית החדשה שפותחה על ידי חלי ממן מעניקה כלים ישימים להתגבר על הקשיים, לעשות שינוי ולהתחיל בתהליך של אורח חיים בריא. הרגלים חדשים ומותאמים לתקופה הנתונה: אכילה בריאה, פעילות גופנית סדירה ונוספים, עשויים לעזור למילואימניקיות לשמור על בריאות, משקל יציב, לשפר את מצב רוחן ולהרגיש מלאות אנרגיה.


לאורך התוכנית חלי ממן וצוות המומחים מעניקים ליווי צמוד ואינטנסיבי באמצעות תמיכה אישית, טיפים, מתכונים ותפריט לאכילה בריאה ונכונה. מפגשי זום קבוצתיים ייערכו אחת לשבוע על ידי המנטורית ד"ר איה בן שלום, קצינה במילואים אף היא, מנחה בכירה בחלי ממן, שמלווה את התוכנית עם ניסיון אישי ומקצועי. התכנים במפגשים יתמקדו בנושא תזונה והתאמתם לאורח החיים הצבאי – התארגנות, התמודדות עם אכילה רגשית, גיוס משאבים נפשיים ופיתוח חוסן, התמודדות עם משברים, התנהלות מול פיתויים, צלחת בריאה בתנאים הקיימים ועוד.

בנוסף, התוכנית מציעה ליווי דיגיטלי 24/7 הכולל: קווי ווטסאפ למענה לשאלות ושיתופים, שידורי העצמה ומוטיבציה, יומן אכילה דיגיטלי לתיעוד יומיומי ולקבלת משוב ומאגר ידע והעצמה גדול של שידורי לייב לצפייה חופשיתבנוסף לכך מעקב שקילה שבועי, התאמת תפריט ייעודי, שידורי LIVE של דיאטנית החברה הממוקדים לנשים במילואים ו-LIVE של חלי ממן.

כחלק בלתי נפרד מהתוכנית משולבים אימוני ספורט עם מאמן כושר מוסמך שעובד על עבודת כוח בשידור חי. )כל שידורי הלייב מועלים לספריית VOD המאפשרת צפייה במועד מאוחר יותר.

תוכנית ( 8 שבועות ) ייחודית לנשים במילואים להרשמה דרך מועדון בהצדעה


https://www.behatsdaa.org.il/login
ד'ר איה בן שלום, מנחה בכירה בקבוצת חלי ממן. צילום: עצמי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אירוע הוקרה התקיים לעובדי המרכז הרפואי...
*   במרכז הרפואי לגליל בוצע לראשונה ניתוח...
*   מדיקס - רשת מרכזי רפואת הספורט ובית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים