פתיחה חגיגית התקיימה במרפאת 'כללית' 'גלי ים' בקריית ים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

הטקס החגיגי התקיים במעמד ראש העיר קריית ים דוד אבן צור, רב העיר יוסף אברקי, הנהלת המחוז בניהולו של רונן נודלמן, הנהלת המנהלת וצוות המרפאה

פורסם ב: 05/02/2024 11:07

טקס גזירה מרפאת 'גלי ים' בקריית ים. צילום: דוברות 'כללית'
ראש העיר דוד אבן צור: '"אני מברך על פתיחת המרפאה בעיקר בתקופה זו. אני מודה ל'כללית' ולמנהל המחוז רונן נודלמן, על שהם שמים דגש על העיר קריית ים. זוהי המרפאה הרביעית בקריה וזה לא מובן מאליו. הפתיחה מבטאת את החזון של קריית ים, להמשיך לצמוח ולהתפתח. בחמש השנים הקרובות מספר התושבים צפוי לעלות ל-80,000. אני מאחל לצוות המרפאה בהצלחה ושימשיכו להעניק שרות מצוין לתושבים'.

המרפאה מונגשת ונמצאת במבנה חדש הכולל מרחב מוגן, אזור מותאם לילדים, פינת הנקה והחתלה מאובזרת להורים ואזור נפרד לרפואת נשים.

ד'ר עואד כרים מנהל מרפאת 'גלי ים': 'במרפאה נמצא צוות מקצועי ואדיב שתמיד מוכן לסייע. ניתנים בה שרותי רפואת משפחה, ילדים, נשים, שירותי סיעוד, שירותי משרד ובית מרקחת והיא מאובזרת בציוד חדש ומתקדם. בנוסף היא פתוחה גם בימי רביעי אחר הצהריים'.

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ברך בטקס ההשקה: 'אני רוצה להודות לראש העיר קריית ים דוד אבן צור על שיתוף הפעולה ההדוק בינינ. , גם בתקופת הקורונה עבדנו יחד למען תושבי קריית ים וגם עכשיו בתקופה בה עלינו להיות מוכנים לתרחיש חירום בגזרה הצפונית אנו עובדים יחד כתף לכתף כדי לתת מענה מתאים .

זהו אירוע מרגש, למרות הקושי והאתגר בתקופה זו, 'כללית' ממשיכה לפתח שירותים למען האוכלוסייה ומחליטה לפתוח מרפאה נוספת ולהנגיש את שרותיה באזור גדל ומתפתח כך שכלל השירותים יהיו קרובים לביתם של התושבים. אני מבקש להודות לכל השותפים לפרויקט פתיחת המרפאה שעשו זאת במהירות וביעילות המתבקשת לאור התקופה. אנו במחוז מדברים ועושים. לפני שהאיזור סיים להתפתח וחלק מבנייני המגורים עוד לא אוכלסו, כבר פתחנו מרפאה שתוכל לקלוט את התושבים החדשים.

במה שונות שתי מרפאות אלה?

הכוונה למרפאות קריית ים רסקו ,וכן קריית ים צפון ,שגם עברה שיפוץ נרחב ונפתחה שם יחידה להתפתחות הילד. בשעת חירום בתיאום עם ראש העיר, 'כללית' תיתן מענה לכלל התושבים, ללא קשר לשיוך קופתי בשתי מרפאות אלו'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לאחרונה הוחלט במערכת הבריאות להפסיק...
*   נחנכה מחלקת א.א.ג. החדשה והמשודרגת...
*   נחנך מכון ה- PET CT החדש בבי'ח 'כרמל'. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים