'אסם' מובילת שוק החטיפים והבייגלה בישראל, השיקה בייגלה שטוחים בציפויים מפנקים בשני טעמים: שוקולד חלב וקרם קרמל.

מה אומרת על המוצרים החדשים שהושקו, עינת מוסקוביץ' מנהלת פעילות החטיפים בחברת 'אסם'?

פורסם ב: 23/01/2024 11:40

בייגלה שטוחים שוקולד מבית 'אסם'. צילום: יח'צ
לאור ההצלחה הם יישארו כמוצרים קבועים על מדפי הבייגלה. היתה זאת חברת 'אסם' שעשתה מהפך בעולם הבייגלה כאשר הצורה החדשה של הבייגלה בצורה שטוחה זכתה להצלחה מסחררת ומאז ההשקה בשנת 2011 הם כאן כדי להישאר ועכשיו כאמור בשני טעמים: שוקולד חלב וקרם קרמל

13 שנים לאחר ההשקה של בייגלה שטוחים, החליטו ב'אסם' להביא את הדבר הגדול הבא בשטוחים ולהתחבר לטרנד המתוק- מלוח שממשיך לצבור תאוצה בשוק המזון. בחברת 'אסם' עבדו על פיתוח שיהווה שילוב מנצח בין צורתו האייקונית והאהובה של בייגלה שטוחים לבין ציפויים מפנקים של קרם קרמל ושוקולד.

בייגלה שטוחים מצופים שוקולד וקרם קרמל יוצרים חווית אכילה מרגשת בפה בזכות שילוב הטעמים של הציפוי המתוק והבייגלה שטוחים המלוח. הסדרה נועדה לרגש את אוהבי הבייגלה שטוחים עם טעמים חדשים ומפנקים.

עינת מוסקוביץ' מנהלת פעילות החטיפים בחברת 'אסם': 'השקת בייגלה שטוחים ב-2011 עשתה מהפכה בקטגוריית הבייגלה, ושטוחים 'אסם' הפכו במהרה למותג אייקוני ואהוב במיוחד. אנו ב'אסם' קשובים לצרכנים ומחפשים תמיד את הטרנדים החמים כדי להעניק לצרכן טעמים חדשים ומרגשים. בייגלה שטוחים בציפויים של קרם קרמל ושוקולד מכילים שוקולד איכותי במיוחד, ואנחנו בטוחים שכל מי שיטעם יתאהב בהם מיד ולא יוכל להפסיק'.

בייגלה בציפוי שוקולד חלב / קרם קרמל: תכולה: 120 גרם. כשרות: כשר חלבי, בד'צ העדה החרדית, ירושלים. להשיג ברשתות השיווק.
בייגלה שטוחים קרמל מבית 'אסם'. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   חברת 'תבואות' נכנסת לתחום תחליפי החלב...
*   רשת 'מאפה נאמן' בשיתוף עם הבלוגר והמתכונאי...
*   נקניקיות מהקולקציה: חברת 'מעדני יחיעם'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים