'תנובה' השיקה במהדורה מוגבלת את משקה שיבולת שועל Alternative בטעם וניל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

לא רק אנשים שאלרגיים למוצרי חלב צורכים את משקאות ה'אלטרנטיב'. משקאות צמחיים גם צומחים בצריכתם ב-50% , וכך כל בית שני בישראל משתמש במשקה חלב מן הצומח. משקה שיבולת שועל של 'תנובה Alternative' הוא תחליף החלב הנמכר בישראל

פורסם ב: 21/01/2024 11:24

צילום: יח'צ
'תנובה' הרחיבה את סדרת המשקאות מבוססי שיבולת שועל והשיקה תחת המותג 'תנובה Alternative' משקה שיבולת שועל בטעם וניל 1 ליטר במהדורה מוגבלת. המשקה החדש הוא חלק מסדרת בריסטה, בעל טעם וניחוח מתקתקים ומעודנים, ומקציף מעולה בקפה. הוא מצטרף ליתר משקאות Alternative על בסיס שיבולת שועל, בהם המשקה הקלאסי, ומשקה שיבולת שועל בטעמי אגוזי לוז, אייריש קרים שהושק בחורף שעבר במהדורה מוגבלת וחוזר למדפים גם העונה ועוד.

תחליפי החלב הם הקטגוריה השישית בגודלה במקרר החלב. משקאות צמחיים נמצאים באחוז חדירה גבוה של 50% - כל בית שני בישראל מחזיק משקה חלב מן הצומח. בשנים האחרונות חל גידול בביקושים למשקאות מבוססי שיבולת שועל, כאשר לפי נתוני סטורנקסט, משקאות על בסיס שיבולת שועל מהווים בישראל 43% מכלל קטגוריית משקאות תחליפי החלב, וצמחו בשנת 2023 ב-29% לעומת 2022.

יעל אטיאס, מנהלת יחידה עסקית באגף שיווק 'תנובה': 'עולם תחליפי החלב נמצא בצמיחה מתמדת, כאשר משקאות שיבולת שועל עברו את משקאות הסויה בצמיחה. משקה שיבולת שועל 1 ליטר של 'תנובה Alternative' הוא תחליף החלב הנמכר ביותר בישראל, ואף הגיע למקום ה-12 בקרב כלל מוצרי החלב במקרר החלב. זהו הישג יוצא דופן למוצר מעולם התחליפים. הסיבה לכך שיש למשקאות מהצומח טעם ייחודי והם מתאים מאוד לנמנעים מחלב ולשומרי כשרות, אפשר לשלב אותם בקפה או בקורנפלקס, במגוון טעמים בצריכה היום יומית'.

משקה שיבולת שועל בטעם וניל, 1 ליטר, בכשרות בד"צ העדה החרדית. המחיר לפי אתר פרייסז: 6.95 – 15.60 ש'ח. להשיג ברשתות המזון ובנקודות המכירה ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   משקה האורנג'דה האייקוני שעשה קאמבק...
*   'דלתא' השיקה את קו המאצ'תונים D-ACTIVE...
*   Better Juice, סטארטאפ ישראלי מעולמות הפודטק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים