שלוחת 'כללית רפואה משלימה' בקריית טבעון פועלת במשכנה החדש ברחוב הדולב 8. כתבה: רונית קיטאי

הטיפולים שניתנים שם הם :שיאצו, רפלקסולוגיה, נטורופתיה ועיסוי .בהמשך מתוכננים טיפולים נוספים

פורסם ב: 15/01/2024 18:26

צילום: רוני סופר
עיסוי רפואי הוליסטי מתאים גם למבוגרים וגם לצעירים. עיסוי רפואי הוליסטי מסייע בהזרמת הדם ויכול לסייע גם בהענקת גמישות טובה יותר ובהגדלת טווחי התנועה בשרירים, הפחתת מתח וחרדה, הקלה על תסמיני מיגרנות וכאבי מחזור, הפחתת תופעות בפיברומיאלגיה, כאבי גב ושרירים ועוד.

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבססת על העיקרון כי כפות הרגליים והידיים משקפות את גוף האדם על מערכותיו השונות וכי יש בהן אזורים מייצגים לכל איבר וחלק בגוף. הטיפול כולל שימוש בלחיצות, עיסוי ומתיחות קלות של כפות הרגליים. מגע במרכזי תחושה שונים ועיסוי נכון של הכפות ישפיע על איברים ומערכות לפעול בצורה טובה יותר. הטיפול הרפלקסולוגי יכול לסייע בהתמודדות עם כאבים מסוגים שונים, בעיות עיכול, סוכרת, בעיות פוריות, הפגת חרדות ומתחים, בעיות שינה, חולשה ועייפות, ויכול לשפר גם את החיוניות. טיפול זה מתאים לכל הגילים.

שיאצו היא טכניקת טיפול יפנית המתבססת על תורת הרפואה הסינית בשילוב טכניקות מערביות. פירוש המילה "שיאצו" הוא "לחץ של אצבע" (שי=אצבע, אצו=לחץ). הטיפול מתבסס על הידע של הרפואה הסינית המטפלת בתנועה של אנרגיית החיים ה"צ'י" הזורמת לאורך הערוצים ייעודיים בגוף (מרידיאנים). השיאצו עובד על המרידיאנים בעזרת לחיצות ומתיחות וכך יכול לסייע לבעיות שלד ושרירים, כאבים מסוגים שונים, בעיות מחזור, פחדים וחרדות, סטרס ועוד.

כל הטיפולים ב'כללית רפואה משלימה' מתבצעים בפיקוח רפואי. לכן ראשית נקבע למטופל ייעוץ רפואי בו רופא בכיר של כללית רפואה משלימה יבצע תשאול מעמיק, יעיין בתיק רפואי של המטופל וימליץ על טיפול המתאים ביותר בתחום.

ד'ר מוטי לוי הרופא הראשי של 'כללית רפואה משלימה': 'ב'כללית רפואה משלימה' אנחנו שמחים להעמיק את שיתוף הפעולה עם מרפאות 'כללית' ולפתוח שלוחות נוספות ברחבי הארץ, שייתנו מענה לביקוש ההולך וגובר לטיפולי הרפואה המשלימה. השלוחה החדשה בקריית טבעון תאפשר לקהל המטופלים לקבל סיוע במגוון רחב של בעיות רפואיות כמה שיותר קרוב לבית'.

טלפון לתיאום תורים: 0777727032
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   'סופר-פארם' יצאה במבצע התרמה להעלאת...
*   שפע של ברכות לאסי שפע שנבחר כמהנדס...
*   41 מנות דם נתרמו היום בדפוס קיבוץ בארי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים