נחנכו המעבדות המשודרגות של יחידת הפיריון וה-IVF של בי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

במעבדות החדשות והמתקדמות הושקעו מאות אלפי ש'ח ומעתה הצוות המקצועי של היחידה יוכל לטפל ביותר מטופלות ,באיכות ,במהירות ובזמינות גבוהים יותר.פרופ' גליה אורון מנהלת היחידה: 'חברי כל קופות החולים ללא הגבלה, מוזמנים ומוזמנות לקבל את השירות המתקדם ביותר ב'כרמל' כולל בחירת רופא אישי'

פורסם ב: 10/01/2024 13:56

פרופ' גליה אורון והנהלת בית החולים בגזירת הסרט. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
יחידת ה IVF והפיריון של בי'ח 'כרמל' נחשבת כמרכז מצוינות מוביל בצפון. מאז הקמתה נולדו בה מעל 4,000 תינוקות כתוצאה מטיפולים ביחידה. המטרת איא מתן שרות לזוגות הסובלים מהפרעת פריון ברמה המקצועית הגבוהה ביותר בכל אמצעי הטיפול החדשניים והמובילים בעולם. היחידה הציבה לעצמה חזון ושליחות, יעדים ומטרות, המעמידים אותה כמרכז מצוינות וכיחידה מובילה בשירות למטופלים.

את הסרט הצהוב לפתיחת המעבדה החדשה הקדישה מנהלת היחידה פרופ' גליה אורון לכבודם של החטופים השבויים בעזה שלבנו איתם. את הסרט למעבדה החדשה והמתקדמת התכבד לגזור המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים, דורי בז'רנו, אשר ניהל והרים את הפרויקט המורכב במסירות ובהצלחה, יחד ובסיוע מחלקת הנדסה וצוותי האחזקה המוכשרים של בית החולים.

במהלך האירוע עידכנה פרופ' גליה אורון כי המעבדות המשודרגות החדשות יאפשרו לכל המבקשות טיפול באזור הצפון, טיפול במספר גדול יותר של מטופלות עם ציוד חדשני ומתקדם באיכות בזמינות וברמה הגבוה ביותר. ' אנו מודעים לאחריות המקצועית והאישית הגבוהה הנדרשת מכל אחד מאתנו כפרט ומהיחידה כצוות. אנו מאמינים ויודעים עד כמה חשובים היחס והתמיכה האנושיים לכל אחד ממטופלינו'.

היחידה בכרמל מציעה מגוון טיפולי פריון ו (Assisted Reproductive Technologies) ART ומעבר בין הטיפולים עם אותם רופאים וללא ביורוקרטיה. טיפולי IVF בכרמל מוצעים לחברים בכל קופות החולים וכעת גם מציעים ביחידה בכרמל את מודל בחירת רופא אישי שמשיקים בביה"ח בעידוד משרד הבריאות.

מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג ברך באירוע: 'ה- IVF של 'כרמל' היא יחידה איכותית ומובילה שמביאה גם בימים קשים אלה, אור של שמחה וחיוכים של אושר לבית החולים'.

יחידת ה IVF של כרמל מציעה מגוון רחב ביותר של שירותים ואפשרויות בתחום הפיריון ביניהם : מעקב ביוץ והשראת ביוץ תחת ניטור צמוד, אולטרסאונד אגן ומעקב זקיקים, הזרעה תוך רחמית (IUI), טיפולי הפריה חוץ-גופית, הקפאת ביציות בזיגוג ( (Vitrification) לשימור פריון סוציאלי (בתשלום(, הקפאת ביציות, עוברים וקטעי שחלה לפני טיפולי כימותרפיה והקרנות. מיקרו מניפולציה – הזרקת הזרע לתוך הביצית בטיפולי ההפריה, הקפאת עוברים הפשרת והחדרת עוברים מוקפאים, שימוש בלייזר להנצת העובר והשרשתו ברחם (Laser Assisted Hatching),
בנק זרע המספק שרות גם ליחידות פוריות אחרות בצפון ועומד בקריטריונים ותחת פיקוח של משרד הבריאות. ניתוח וביופסיה מהאשך, הקפאת זרע לצורך גיבוי ולפני טיפול כימותרפי. ועוד מגוון רחב של טיפולים ושירותים מתקדמים.

באירוע חנוכת המעבדה מנהלת היחידה פרופ' אורון הודתה לכל העושים במלאכה על הביצוע המהיר והמוצלח והודתה לכל העובדים המסורים של היחידה, הרופאים, צוות הסיעוד המדהים, האמבריולוגיות העוס"ית צוות המזכירות המסור ולכל השותפים לדרך.

פרופ' גליה אורון עידכנה את המשתתפים בטקס כי המעבדה החדשה כבר מביאה תוצאות והיא כבר הצליחה להביא מספר הריונות חדשים ומוצלחים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ליחידה בטלפון: 04-8250335 או במייל :

ivfcr@clalit.org.il
פרופ' גליה אורון עם פרופ' לביא,ד'ר פנינית, ד'ר להב וצוות המעבדה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

פרופ' אורון, פרופ' לביא וד'ר שירלי להב. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

פרופ' גליה אורון. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לאחרונה הוחלט במערכת הבריאות להפסיק...
*   נחנכה מחלקת א.א.ג. החדשה והמשודרגת...
*   נחנך מכון ה- PET CT החדש בבי'ח 'כרמל'. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים