ניצולי השואה מסניף 'עמך' באר-שבע הכינו טקס חינה מרגש לרכזת המועדון ובן זוגה שיצא לחופשה קצרה מאוד מהמילואים בעזה. כתבה: רונית קיטאי

סבינה טבצ'ניק הרכזת האגדית של מועדון 'עמך' בבאר-שבע, התארסה עם שלום דינקוביץ', שהציע לה נישואים ומיד לאחר מכן גויס למילואים בעזה.ניצולי וניצולות השואה שאוהבים את סבינה וקשורים אליה מאוד,הביעו בכך את אהבתם אליה ואירגנו טקס חינה מיוחד במועדון

פורסם ב: 09/01/2024 13:36

משמחים חתן-כלה במועדון 'עמך' בבאר-שבע. צילום: יח'צ
דווקא בימים אלה, של קושי,ועצב ומלחמה, גייסו ניצולי וניצולות השואה של 'עמך' כוחות נפש עילאיים וחיפשו הזדמנות לשמוח ולשמח. מדובר באנשים שידעו סבל רב בימי חייהם, שעברו את רדיפות הנאצים, חוו את חורבן משפחותיהם ובתיהם בימי השואה, והם מלמדים את כולם כיום 'שיעור' על כוחה של אהבה ושמחה.

חברי מועדון 'עמך' אירגנו את כל טקס החינה כולל תלבושות מרוקאיות מסורתיות (כפתנים), אוכל מרוקאי מסורתי ומוסיקה. החתן שלום דינקוביץ' שוחרר מהמילואים במיוחד לבוקר הטקס, אליו הגיע במדים היישר מעזה. אמא של סבינה המתגוררת בישוב שלומי ולאחרונה פונתה מביתה הגיעה גם היא להשתתף בחגיגות המרגשות.

ניצולי וניצולות השואה כתבו לסבינה ברכות ואיחולים לנישואיה ובהם הביעו את אהבתם אליה ואת הערכתם הרבה.
לדברי רותם מנהלת 'עמך' באר-שבע: 'האירוע היה מרגש והשילוב המדהים בין ניצולי שואה שמחפשים כל דרך לשמוח ולשמח ובין המלחמה הקשה שמתנהלת עכשיו, מלמד אותנו שוב ושוב מהי אהבה ומהי תקומה אמיתית'.
משמחים חתן-כלה במועדון 'עמך' בבאר-שבע. צילום: יח'צ

משמחים חתן-כלה במועדון 'עמך' בבאר-שבע. צילום: יח'צ

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   אתמול בערב נערכה בתיאטרון 'הקאמרי'...
*   ב'פופ אנד פופ' התקיימה חגיגת בר המצווה...
*   אריאל מנקין הגיע למצוות .אופירה אסייג...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים