היום הודיעו על שיתוף פעולה אסטרטגי בין סטודיו להקמת סטארט-אפים AION Labs לקרן Amiti ventures. כתבה: רונית קיטאי

המטרה היא להאיץ את מעמדה של ישראל כמרכז מוביל לחדשנות טרנספורמטיבית בגילוי תרופות המבוססת על בינה מלאכותית. קרן הון סיכון Amiti מצטרפת לברית הישראלית של אסטרהזניקה, מרק, פייזר, טבע, קרן הביוטק הישראלית, ביומד X ואמזון AWS. מתי גיל, בן רבינוביץ', על המהלך

פורסם ב: 08/01/2024 15:53

מתי גיל. צילום: אלעד מלכה
AION Labs, סטודיו להקמת סטארט-אפים (Venture Studio) ההון סיכון הראשון הראשון מסוגו בעולם המוביל את אימוץ טכנולוגיות AI ומדע חישובי לפתרון אתגרים בעולמות הביולוגיה והפארמה, הודיע היום על שותפות אסטרטגית חדשה עם Amiti Ventures, אחת מקרנות ההון סיכון המובילות בישראל בשלבים מוקדמים. השותפות מחזקת עוד יותר את הברית של מנהיגים גלובליים בהשקעות בפארמה, ביוטק וטכנולוגיה, ומרחיבה את ההיצע שלה כסטודיו סיכון ושותף לסטארט-אפים חדשים.

אמר מתי גיל מנכ'ל AION Labs: 'עם רקורד מוכח של זיהוי הצוותים הטובים ביותר למשימה והשקעה מוקדמת בסטארט-אפים החדשניים ביותר בתחום הדיפ-טק שמעצבים את העתיד, Amiti Ventures תביא יכולות משלימות חשובות וידע מומחים למשקיעים לשותפות AION Labs.

אנו מודים לקרן Amiti על הבעת האמון במודל החדשנות שלנו למיזמי בינה מלאכותית וביוטכנולוגיה חישובית פורצי דרך. אנו מעריכים גם את ההכרה של Amiti בכך שהאקוסיסטם של ישראל ערוך להוביל את העולם בחיבור בינה מלאכותית וביוטכנולוגיה כדי לפתור את אתגרי גילוי התרופות הגדולים ביותר שלנו.

על ידי איחוד כוחות עם Amiti, AION Labs משפרת את המומחיות והיכולות שלה בתחומי הטכנולוגיה העמוקה והחישובית, תחומים קריטיים להצלחת חדשנות ביוטקית. הניסיון הרב והרקורד של הקרן בתחומים אלה יביאו ידע ותובנות יקרי ערך למשקיעים למעבדות AION, ויאפשרו לה לפתח ולתמוך בצורה יעילה יותר בסטארט-אפים בשלבים מוקדמים המתמקדים בבינה מלאכותית ובביולוגיה חישובית. ההשקעה הראשונה של קרןן סטודיו ההון סיכון תכלול השקעה בסבב גיוס הסיד של DenovAI Biotech. DenovAI, שהושקה ב-2022, מפתחת פתרון ביופיזיקה מבוסס בינה מלאכותית לתכנון נוגדנים וחלבונים דה נובו.

AION Labs בונה ומשקיעה בצוותי סטארט-אפ בשלבים מוקדמים המתמקדים בבינה מלאכותית ובביולוגיה חישובית בגילוי ופיתוח תרופות, ומציעה להם משאבים וחונכות מהשורה הראשונה תוך עבודה צמודה איתם לפיתוח טכנולוגיות חדשות העונות על האתגרים המשמעותיים ביותר בתעשיית התרופות. השותפות עם Amiti Ventures תסייע ל-AION Labs לקדם את שירותי הבריאות לקראת רפואה מדויקת הממוקדת במטופל וליצור תרומה משמעותית לבריאות ולרווחה של המין האנושי על ידי סיוע בהבאת טיפולים חדשים לשוק מהר יותר וביעילות רבה יותר'.

אמר בן רבינוביץ, מייסד ושותף מנהל של Amiti Ventures: אנו מאמינים כי AION Labs ממוצבת באופן ייחודי לזהות את האתגרים הגדולים ביותר להאצת גילוי ופיתוח תרופות וכן להערכת הצוותים והגישות הביו-חישוביות הטובות ביותר.

מודל הסטודיו להקמת סטארטאפים של AION Labs מגשר על הפער בין מחקר אקדמי יוצא דופן, התקדמויות פורצות דרך בתחום הבינה המלאכותית הגנרטיבית והאתגרים וההזדמנויות הגדולים ביותר בפיתוח תרופות חדשות, ואנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם השותפים החדשים שלנו כדי להפוך זאת למציאות. נדהמנו גם מרוח ה-can-do של צוות AION Labs. הנכונות הזו ליצור, למשוך את עצמם למעלה ולפרוץ קדימה עם חדשנות מדהימה היא שהופכת את AION ואת כל אקוסיסטם הסטארט-אפים של ישראל לכל כך מיוחד'.
בן רבינוביץ'. צילום: amiti

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   נינה גורדצקי שחקנית הבדמינטון - לפריזת.כתבה:...
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...
*   קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים, אודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים