ד'ר אורלי ווינשטיין, סמנכ'לית חטיבת בתי חולים של 'כללית' , הגיעה לביקור מקצועי בבי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

'כרמל' הוא בית חולים ייחודי ומצטיין עם צוותים והון אנושי מיוחד. ל'כרמל' יכולות מעולות בהובלת פרויקטים מורכבים ומשימות של חדשנות. אני גאה בבית החולים ונמשיך לתמוך ולקדם אותו כמרכז רפואי מוביל ומצטיין', אמרה סמנכ'לית 'כללית' ד'ר אורלי ווינשטיין

פורסם ב: 07/01/2024 09:49

ד'ר אורלי ווינשטיין בסיור בבי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון
סמנכ'לית חטיבת בתי חולים של 'כללית' ד'ר אורלי ווינשטיין בליווי בכירי החטיבה ,שמעה ממנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ומחברי הנהלת בית החולים סקירה מקיפה על תוכניות בית החולים לתקופה הקרובה ועוד.

ד'ר אבי גולדברג ציין כי 'למרות שאנחנו בשנת מלחמה לא רגילה ולא קלה, אנחנו מחויבים להמשיך ולחזק את השגרה' וגם סיפר על חיזוק והטמעת טכנולוגיות כירורגיות חדשות ועל בניית כוח אדם חדש בראיית גדילה.

המנהל האדמיניסטרטיבי של 'כרמל' דורי בז'רנו הציג את תוכניות הפיתוח המתקדמות של בית החולים הכוללות ההיערכות להפעלת מכון ה PET סיטי ברבעון הראשון של השנה, חדר צנתורים שלישי, תוכניות ליחידת שבץ במחלקה הנוירולוגית, קידום יחידת אשפוז המטו-אונקולוגית, הרחבה ופיתוח יחידת פה ולסת, ותוכניות פיתוח נוספות.

הסמנכ'לית ד'ר ווינשטיין וצוותה שמעו והתרשמו מהצגת תוכניות ופרויקטים מרשימים בכרמל בהם: צמיחת המכון הגנטי, פרויקט 'שחרור דיגיטלי', פרויקטים זוכים מתחרות הבירו-קאט הייחודית של כרמל בהם פרויקט "תזונה ברצף" שנעשה בשת"פ מוצלח עם מחוז חיפה, ופרויקט רישום מחשובי למרשמים ייעודים.

בנוסף הם שמעו ונחשפו לפרויקטים מיוחדים בחטיבת הסיעוד המובילה של 'כרמל' בהם, פרויקט תקשורת במעברים של יחידת אם עובר, ליווי רגשי מיוחד בפגייה, ושמעו על פעילותה של אחות קלינית ייעודית ביחידה לטיפול בסוכרת.

ד'ר ווינשטיין שמעה על מרכז החדשנות המצטיין של 'כרמל', וצפתה במצגת מרתקת על פעילות חלוצית של צוות חוסן ייחודי בפרויקט שמירה על מרקם החיים המשותף יהודים ערבים במרחב העבודה של בית החולים. במהלך היום יצאו ד'ר אורלי וויינשטיין וצוותה לסיור מרתק במחלקות בית החולים השונות.

היא סיירה ונפגשה עם צוותי חדר הלידה והפגייה, התרשמה מהבינוי המרשים והתחדשות במחלקה הנוירולוגית, שמעה על ההתפתחות הגדולה במכון הדימות וצפתה בפעילות המרשימה של מכון ה- MRI . נערך סיור גם ביחידת האשפוז ההמטולוגי ונפגשה לשולחן עגול עם מנהלי מחלקות מובילים בבית החולים כדי לשמוע מהם על צרכים ותוכניות לעתיד.

לביקור החטיבה ב'כרמל' הצטרפה גם ריקי זטלנד האחות הראשית החדשה של 'כללית' שזהו יומה הראשון בתפקיד, והיא זכתה לחיבוק וזר פרחים צבעוני עם כניסתה לתפקיד ממנהלת הסיעוד של כרמל אהובה טל. בסיום היום הודה ד'ר גולדברג לד'ר וויינשטיין ולצוות הנהלת החטיבה על הביקור בבית החולים ועל העזרה העוצמתית לאורך כל השנה.

ד'ר ווינשטיין סיכמה את יום הביקור בבית החולים: 'כרמל' הוא בית חולים מיוחד עם שאר רוח נהדר, יש כאן מצוינות ואיכות מדהימה לאורך כל שדרת בית החולים. אני מבקשת לומר לכם תודה מיוחדת על ההירתמות המיוחדת של כל צוותי 'כרמל' במלחמה, לעזרה בלתי פוסקת בבית החולים 'סורוקה' בבאר שבע, ובכל מקום בו התבקשתם לעזור. בשמי, בשם 'כללית' ובשם כל הפצועים תודה לכם מכל הלב'.
הצוות עם ד'ר סיון בלוך בסיור במחלקה הנוירולוגית. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

הצוות עם ד'ר ראובן קידר בסיור בחדרי הלידה. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

מימין לשמאל אהובה טל ומנהלת הסיעוד הארצית החדשה ריקי זטלנד. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מרכז רפואי 'כרמל' מוכן לחירום. כתבה:...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים