הסתיים עוד קורס 'טרום טכניון', או בשמו הפופולרי יותר 'הקייטנה'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות הטכניון

בקורס, שנפתח ב-17 בדצמבר, השתתפו 400 סטודנטים וסטודנטיות שיחלו בקרוב את לימודיהם בטכניון. הקורס מסייע לסטודנטים החדשים לסגור פערים בתחום המתמטי לפני פתיחת שנת הלימודים ולהגיע מוכנים לכיתה

פורסם ב: 04/01/2024 11:49

צילום: דוברות הטכניון
הקורס התקיים זו השנה השלישית ברציפות בעקבות הצלחתו בשנים קודמות וארך שלושה שבועות. הוא ניתן ללא תשלום לסטודנטים החדשים המעוניינים בכך, ושילב הכנה מתמטית עם מעטפת חברתית-חווייתית כדי להקל על הסטודנטים והסטודנטיות החדשים את ההשתלבות בלימודים בטכניון על כלל היבטיה.

את משתתפי קורס ההכנה הדריכו 15 סטודנטים ותיקים בטכניון משנה ב' ומעלה הלומדים במגוון פקולטות. המפגשים כללו שיעורי מתמטיקה, הרצאות בנושאי ניהול זמן ויזמות, היכרות עם הקמפוס על שלל המרכזים הלימודיים והחווייתיים שבו ובהם מרכז הספורט והספרייה, היכרות עם אס"ט (אגודת הסטודנטים בטכניון) ופעילותיה ופעילויות גיבוש חווייתיות.

קורס 'טרום טכניון' הופעל לראשונה באוקטובר 2021, ביוזמה משותפת של לימודי הסמכה, וד'ר אביב צנזור מהפקולטה למתמטיקה, מתוך הבנה שרבים מהסטודנטים והסטודנטיות המתחילים את לימודיהם בטכניון זקוקים להשלמות של יסודות המתמטיקה הנדרשים בעולם האקדמי. הניסיון שהצטבר בטכניון מלמד שהכנה טובה משפרת מאוד את ההשתלבות בלימודים ואת הישגיהם של הסטודנטים בעתיד.

(דורון שחם)
צילום: דוברות הטכניון

צילום: דוברות הטכניון

צילום: דוברות הטכניון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   נינה גורדצקי שחקנית הבדמינטון - לפריזת.כתבה:...
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...
*   קבוצת סלדן בבעלות איש העסקים, אודי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים