אלון גרינוולד מונה למנהל מחלקת השיווק בעמותת 'גדולים מהחיים'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יוסי מסה

אלון גרינוולד (43) עובד ב'גדולים מהחיים' כבר ארבע שנים. לאורך השנים הוביל גרינוולד מספר תחומים ומהלכים בעמותה וביניהם קמפיין השגרירים שהביא לגיוס של 3 מיליון ש'ח, הארת מבנים ברחבי הארץ לציון חודש מודעות לסרטן בקרב ילדים, שיתופי פעולה וחיבורים חדשים עם ארגונים וחברות מהמובילות במשק

פורסם ב: 02/01/2024 14:30

אלון גרינוולד .צילום: יוסי מסה
עמותת 'גדולים מהחיים', העמותה הגדולה והמובילה בישראל בתחום הסיוע לילדים חולי סרטן, הודיע היום על מינוי משמעותי עם קידומו של אלון גרינוולד לתפקיד מנהל מחלקת השיווק.בשנים האחרונות מנהל גרינוולד בהצלחה תחומים נוספים ופלטפורמות גיוס כמו: עיגול לטובה, יחידת הטלמרקטינג לגיוס תרומות, יחסי ציבור של העמותה ועוד.

'גדולים מהחיים' היא העמותה המובילה בישראל בתחום הסרטן בקרב ילדים והיא כוללת 60 עובדים ועוד מאות מתנדבים.העמותה קמה בשנת 2000 על ידי הורים שילדיהם חלו בסרטן, מתוך זיהוי צרכים ייחודים שמתעוררים בזמן התמודדות עם המחלה והשיקום ממנה. מטרת העמותה היא לשפר את איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם בכל הארץ, ללא הבדל דת, גזע, מין, לאום, מקום מגורים, יכולת כלכלית או מעמד חברתי.העמותה פועלת ומסייעת הן ברווחת הילדים ובני משפחותיהם, סיוע רפואי, הפעלת גני ילדים ייחודיים בעולם לטובת ילדים חולי סרטן, מפעילה תכנית בוגרים מצליחה ומקדמת חקיקה מיטיבה לטובת מטופלי העמותה.

אפרת ליכטמן מנכ'לית 'גדולים מהחיים' מסרה: 'אלון גרינוולד הוא אחד העובדים המסורים והמובילים של העמותה כבר 4 שנים. העמותה כולה עומדת מאחורי המינוי של אלון שמוביל מהלכים רבים ומוצלחים בעמותה לאורך השנים. אלון הוא חלק מעמודי התווך של העמותה ואנו בטוחים שהוא ימשיך להוביל אותנו לשיאים חדשים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   2 יונים צהובות הוצבו הבוקר ברחבת 'ככר...
*   נינה גורדצקי שחקנית הבדמינטון - לפריזת.כתבה:...
*   חברת Hertz מחויבת למאבק באלימות כלפי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים