רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' הגיע לביקור במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

במהלך ביקורו התרשם רונן נודלמן מהמוכנות של בית החולים לשעת חירום. מנהל בית החולים ד'ר אוהד הוכמן, הציג למנהל המחוז של 'כללית' את המיון החדש והממוגן ואת היחידות והאזורים הממוגנים כולל חמ'ל בית החולים שדרכו ניתן לשלוט ולתפעל את בית החולים בזמן מלחמה

פורסם ב: 01/01/2024 10:14

סיור רונן נודלמן מנהל המחוז של 'כללית' במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'
הביקור הסתיים בבית המרקחת הרובוטי של בית החולים (היחיד מבין בתי החולים בארץ) והציג את יכולותיו המרשימות. ד'ר אוהד הוכמן את התוכניות של בית החולים להתרחבות בשנים הקרובות, כולל בנייה של יחידת טיפול נמרץ חדשה הכוללת 14 מיטות.

אמר ד'ר הוכמן: 'אני מודה למנהל המחוז על ביקורו ושמחתי להציג בפניו את תנופת הפיתוח שבה מצוי המרכז הרפואי 'בני ציון', המאפשרת גם את שדרוג מערך השירות גם בתנאי מיגון הניתן למטופלים והמאושפזים. אני מברך על שיתוף הפעולה הפורה וחיזוק הקשר בינינו לבין 'כללית' ומשוכנע שנמשיך בכך לטובת כלל המטופלים'.

מנהל המחוז סקר את היערכות 'כללית' בחיפה והסביבה, הכוללת המשך מתן שירות מלא בצד פתיחת מרפאות ושירותים בבתי מלון ובבתי הארחה לטובת אלפי תושבי הצפון והדרום שפונו מבתיהם במלחמה כולל הערכות לקליטה של ישובים מהדרום באופן קבוע במחוז לפחות לשנה/ שנתיים הקרובות. 'לראות את בית החולים ערוך ומוכן לכל תרחיש, נותן לנו תחושת רוגע וביטחון, אני מודה לבית החולים על השותפות בעת שגרה וחירום ובטוח כי יחד נוכל להמשיך להעניק שרות וטיפול מיטבי לתושבי חיפה והסביבה בכל עת.

רונן נודלמן הודה לד'ר אוהד הוכמן ולצוות הנהלת בית החולים על הסיור.

(טלי שרייר-וגנר)
סיור רונן נודלמן מנהל המחוז של 'כללית' במרכז הרפואי 'בני ציון' בחיפה. צילום: דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לאחרונה הוחלט במערכת הבריאות להפסיק...
*   נחנכה מחלקת א.א.ג. החדשה והמשודרגת...
*   נחנך מכון ה- PET CT החדש בבי'ח 'כרמל'. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים