פקחי עיריית סייעו לאתר צעירה שאיבדה את דרכה במעמקי ואדי בקרבת שכונת דניה. צילום: דוברות עיריית חיפה

אתמול (שבת) בשעות הערב התקבלה במוקד המשטרה שיחת טלפון מצעירה בשנות ה- 20 לחייה, אשר סיפרה, כי איבדה את דרכה לאחר שטיילה לבדה בוואדי הסמוך לרחוב רובינשטיין שבשכונת דניה.עם קבלת הפנייה, הוזעק למקום צוות הניידת המשולבת - פקח אגף האכיפה העירוני, קובי ארוך והשוטרת לינוי זינו

פורסם ב: 17/12/2023 14:32

צילום: דוברות עיריית חיפה
לאחר שהחלה לרדת במורד הוואדי, סיפרה הצעירה למוקדנית המשטרה כי נקלעה לאיזור רווי בצמחייה עבותה וסבוכה ואיבדה את דרכה בחזרה.

אל השניים שהוזנקו לעזרתה,הצטרפו בתוך זמן קצר צוותים נוספים של אגף האכיפה העירוני, בהובלתה של סגנית מנהל האגף, ריטה סאסי, אשר כללו את הפקחים: יעקב ראובן, יוסרא סחורי, עאהד כעביה וראמי אטמה, אשר החלו כולם לחפש אחר הצעירה, תוך שהם קוראים בשמה.

לאחר דקות ארוכות, בהן ניסו הפקחים למצוא אותה, שמע לפתע יעקב ראובן את קולה של הצעירה, שהשיבה לקריאותיו. ראובן המשיך לרדת במורד הוואדי, תוך שהוא נאבק בצמחייה הקוצנית ולאחר מספר דקות הצליח למצוא את הנערה האבודה.

ראובן הוביל את הצעירה אל טירת הכרמל, שם המתינו להם שוטרי התחנה המקומית, אשר הגישו לשניים מים לשתייה. לאחר כמה דקות התאוששות, חברו השוטרים אל אביה של הנערה, אשר הודה לפקחים ולשוטרים על מאמציהם לאיתור בתו ועל סיועם להשבתה בשלום.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   פרופ' מונא מארון נבחרה לרקטורית אוניברסיטת...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב בכנס ובמפגש...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב: 'עיריית חיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים