'תנובה' דואגת לתזונת הספורטאים ומרחיבה את הקטגורייה ע'י השקת בייגלה מועשר בחלבון תחת המותג 'GO'. כתבה: רונית קיטאי

לדברי מיכל בצר מנהלת אגף השיווק של 'תנובה': 'החלבון הוא הקטגוריה הצומחת ביותר במקרר החלב עם גידול של 26% בין השנים 2020 עד 2023. ציבור הספורטאים בישראל גדל משנה לשנה ומקפיד יותר על תזונה מתאימה'. גלית מור משורר מ'תנובה' על צמיחת קטגוריה זו .

פורסם ב: 12/12/2023 20:11

בייגלה GO בטעמים שונים. צילום: יח'צ
שקית של 50 גרם מכילה 25 גרם חלבון וכרבע מכמות הפחמימות בבייגלה רגיל.

'תנובה' חברת המזון המובילה בישראל מרחיבה את קטגוריית תזונת הספורטאים ומשיקה לראשונה תחת המותג 'GO'' בייגלה, מועשר בחלבון וסיבים תזונתיים, ודל בפחמימות. הבייגלה מיוצר על ידי 'מאיר בייגל' ומגיע בשלושה טעמים.

הבייגלה המועשר משווק בשקיות אישיות של 50 גרם הכוללות כ-25 גרם חלבון לשקית (מעל 50 גרם חלבון ל-100 גרם) וכ-7 גרם פחמימות בלבד, כרבע מכמות הפחמימות בחטיף בייגלה רגיל. גם טבעונים ישמחו מאוד למוצר זה שהינו טבעוני- פרווה (בד'צ העדה החרדית) ומקור החלבון הוא צמחי- חלבוני חיטה, זרעי חרובים וחלבוני סויה.

בייגלה GO מועשר בחלבון וסיבים מגיע בשלוןשה טעמים: בייגלה בטעם מלח, בייגלה בטעם שומשום ובייגלה בטעם מתובל

מוסיפה מיכל בצר מנהלת אגף השיווק לתנובה: 'השוק גדל מ-280 מיליון ש'ח ב-2020 ל-563 מיליון ש'ח ב-2023. 'GO' נולד כמותג לתזונה עבור העוסקים בספורט, וככזה מתרחב בכל שנה לקטגוריות מוצר חדשות, על מנת להציע מגוון פתרונות חדשניים ומעניינים לצרכנים אלה. ציבור הספורטאים בישראל שגדל משנה לשנה ןמקפיד על תזונה מתאימה. הקטגוריה מהווה מנוע צמיחה משמעותי עבור 'תנובה' ולשוק כולו'.

גלית מור משורר מנהלת יחידה עסקית של יוגורטים ומוצרי החלבון ב'תנובה': 'GO הוא המותג המוביל בתזונת ספורטאים, עם מגוון המוצרים הרחב ביותר שתרם לצמיחת הקטגוריה כולה. בשנים האחרונות הוא התרחב למדף היבשים עם חטיפי חלבון ואבקות חלבון ועתה ממשיך להתרחב גם לבייגלה עם חלבון. אנחנו גאים במוצר פורץ דרך בעל כמות חלבון גדולה יחד עם כמות פחמימות קטנה.

חטיף בייגלה הוא גיוון משמעותי בתפריט היומי למי שמנהל את כמות החלבון שהוא נדרש לצרוך ביום שכן כיום הרוב המכריע של המוצרים העשירים בחלבון הם מתוקים - משקאות חלב, יוגורטים, מעדנים וחטיפי חלבון וכעת סוף סוף יש אפשור לגוון במוצר מלוח'.

ערכים תזונתיים בייגלה 'GO' עם חלבון הייתי משנה לשקית כי ב 100 זה נראה ערכים גבוהים לפחמימות:

ערכים ל 100 גרם: חלבון 50 גרם, פחמימות -13.4-15.5.סיבים תזונתיים 17.3-18.7.סוכר2-2.4.

מחיר 'בייגלה GO' (50 גרם) על פי אתר פרייסז: 10.90-13.90 ש'ח והוא נמכר ברשתות המזון ובנקודות המכירה ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   רשת 'מאפה נאמן' בשיתוף עם הבלוגר והמתכונאי...
*   נקניקיות מהקולקציה: חברת 'מעדני יחיעם'...
*   אחוה זה דבר שצריך תמיד שיהיה בעם.'אחוה'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים